Ahmetcan Kaplan Gözyaşlarını Tutamadı

Süper Lig'in 23. Haftasında lider Trabzonspor, Galatasaray deplasmanında müthiş bir geri dönüşe imza atarak karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı.

TRABZONSPOR 23.01.2022, 21:28 23.01.2022, 21:38
Ahmetcan Kaplan Gözyaşlarını Tutamadı

Süper Lig'in 23. Haftasında lider Trabzonspor, Galatasaray deplasmanında müthiş bir geri dönüşe imza atarak karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı. Mücadele sonrasında açıklamalarda bulunan Trabzonspor'dan Ahmetcan Kaplan; "Gerçekten çok heyecanlıyım. Bu şansı bana verdikleri için hocamıza teşekkür ediyorum. Böyle zorlu maçlarda biz genç oyuncular için forma giymek zor olsa da sahadaki abilerimiz bu heyecanı gideriyorlar. Çok çalışıyoruz emek veriyoruz. Bu toprağın çocuklarıyız ve şampiyonluğu hayal ediyorum. İnşallah bu hayalleri gerçekleştiririz. Bu takımın altyapısından çıktım, neredeyse burada doğdum. Gözyaşlarımın akması da normal." ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar (3)
Semih Atik 4 ay önce
Hüseyin bu çocuğa bak hizaya gel. Bir de artistik yapıyorsun. Üç senedir kendini zerre geliştirmedin. Bu çocuk mental olarak senden on gömlek daha iyi.
yunus 4 ay önce
ahmet can sakın abilerine benzeme , orana bura dövme yapıp saclarını şöleleme , karakterinden hiç ödün verme para seni değiştirmesin , parmakla gösterilen örnek futbolcu olmak için çalış çalış çalış .
Zorlu 4 ay önce
Allah nazardan korusun. Lakin Ahmetcan bu forma ağırdır. Taşıması zordur. Hele Trabzonspor taraftarı bunların hepsinden zordur. Bugün seni baştacı yapan basın Va taraftar yarın yapacağın en küçük bir hatanda seni yere gömer. Bak Hüseyin Türkmen ağabeyine, diğerlerine. Senin gibi nice yetenekler bu formanın ağırlığı altında ezildiler. Tam yıldız olacakken yeteneklerine ve Trabzonspor'a ihanet ettiler, spor çöplüğünde unutulup gittiler
Onun için bıkmadan usanmadan çalışmalı kendini geliştirmelisin. Senin gibi BU TOPRAĞIN ÇOCUKLARINA çok ihtiyacımız var.