"Akçay Kovulacak" Dedikodularını Yanıtladı

Lazio maçı sonrası İbrahim Hacıosmanoğlu çarpıcı açıklamalarda bulundu...

 UEFA Avrupa Ligi’nde bulunduğu J Grubu’nu lider tamamlayan Trabzonspor’da başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, elde edilen başarıdan mutlu olduklarını ve bu başarıyı Türk futboluna armağan ettiklerini söyledi.

Maçın ardından gazetecilere konuşan Hacıosmanoğlu, takımın elde ettiği başarıdan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Hedef gruptan lider çıkmaktı, bunu başardık. Arkadaşları tebrik ediyorum. Türk futboluna armağan olsun. Avrupa'da güzel başarılar yakalamak istiyoruz. Devre arasında takımımızın eksikliklerini tamamlayacağız" dedi.

Hacıosmanoğlu, Avrupa'daki maçlara bundan sonra adım adım bakacaklarını ve kurada eşleşecekleri takımı da eleyerek, Türkiye'yi sevindirmek istediklerini ifade etti.

Bir gazetecinin "Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay'ın dünkü açıklamalarında rahatsızlık vardı" sorusuna ise Trabzonspor Başkanı, "Dedikodu her zaman yapılır. Biz hocamızın arkasında değil, yanındayız. Ben 6 aylık başkanım, hocamız da 6 aylık Süper Lig'de hocalık yapıyor. Trabzonspor sancılı bir süreçten geçiyor. İlerleyen günlerde her şey iyi olacak” yanıtını verdi.
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2013, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER