banner728

Akyazı'da Geri Sayım

Trabzonspor adım adım yeni mabedine kavuşuyor, çalışmalar aralıksız sürüyor. Akyazı’da artık son viraja girilirken, stadın tanıtım-reklam filmi de büyük beğeni topladı.

Akyazı'da Geri Sayım
Türkiye’de deniz yüzeyi doldurularak inşa edilen ilk stat konumundaki Akyazı bitti bitiyor. Çimleme çalışmaları neredeyse noktalanırken, çatıyla ilgili işlemler tamamlandı. Ufak işçiliklerin ve çevre düzenlemelerinin devam ettiği Akyazı Stadı’nın reklam filmi de ortaya çıktı.

Televizyonlar ve sosyal medyada dönen reklam-tanıtım filmi müthiş geri dönüşler alırken, Bordo-Mavili Yönetim gelinen noktadan bir hayli memnun. Çalışmaların gece gündüz çift vardiya halinde sürdüğü Akyazı Stadı, 21 Kasım’daki Antalyaspor maçına büyük ihtimalle ev sahipliği yapacak. Protokol açılışının ise Aralık ayının ortasını bulması bekleniyor.

7 saha var

Pek çok açıdan ilkleri barındıran Akyazı Stadı’nın etrafında 2’si suni, 5’i doğal toplam 7 çim saha bulunuyor. Tesisler bitirildikten sonra Trabzonspor, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nden buraya taşınacak. 41 bin 461 koltuk kapasiteli stadın loca satışları ise devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER