Alanyaspor Maçı Öncesi Pereira'nın Sözleri

Joao Pereira: Gücümüzü gösterme zamanı

Alanyaspor Maçı Öncesi Pereira'nın Sözleri

Fırtına’nın en tecrübeli ismi Joao Pereira, adeta hoca gibi sürekli takım arkadaşlarıyla konuşuyor. Kaptanın dünkü idmanda “Alanyaspor formda bir takım ama biz Trabzonspor’uz. Gücümüzü gösterelim. Taraftarımızı çok üzdük. Bu galibiyete herkesin ihtiyacı var” dediği öğrenildi.

İhsan Derelioğu yönetiminde antrenmanlara çıkan Bordo-Mavililer’de, Joao Pereira da kaptanlığını gösteriyor. 36 yaşında olan takımın en tecrübeli ismi, motivasyonu üst seviyede tutuyor. Arkadaşlarıyla sürekli konuşmalar yapan başarılı sağ bek, bu hafta alınacak galibiyetin önemine değiniyor. Gösterdikleri performansın kesinlikle kendilerine yakışmadığını ve Trabzonspor’un hedefinin her zaman zirve olduğunu belirten Pereira’nın, “Alanyaspor iyi ve formda bir takım. Ama biz Trabzonspor’uz. Sahaya daima favori çıkariz. Gücümüzü gösterme zamanı. Taraftarımızı ve camiayı çok üzdük. Bu galibiyete herkesin ihtiyacı var. Alınacak 3 puan bizi ayağa kaldırır. Biz kaliteli bir takımız” dediği öğrenildi. 

Hava pozitife döndü

Özellikle takıma yaz döneminde katılan yeni yabancı isimlerle görüşmelerde bulunan Pereira, Trabzonspor’da 5. sezonunu geçirdiği için yerlilerle de çok iyi bir iletişime sahip. Adeta İhsan Derelioğlu’nun yardımcısı gibi sorumluluk alan Portekizli yıldız, takımdaki havanın pozitife dönmesinde büyük etken. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 7 ay Önce

Pareire ileride kesinlikle Trabzonspor da degerlendirilmesi gereken Büro, o tam bit profesyonel...

Şakir Solmaz
Şakir Solmaz - 7 ay Önce

Trabzonspor düşmanı Abdullah Avcı ile Golfcu başkan prensip anlaşmasına vardı. Engin bayraktar için ne söylediğini unutmadık

SIRADAKİ HABER