Alanyaspor Mağlubiyeti Sonrası Ağaoğlu'nun Açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, dün oynanan Aytemiz Alanyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Alanyaspor Mağlubiyeti Sonrası Ağaoğlu'nun Açıklaması

Öncelikle her zaman olduğu gibi dün akşam da takımımızı yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür eden Ağaoğlu karşılaşmaya dair şunları söyledi:

“Bugüne kadar yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen kulübüne ve takımına sahip çıkan taraftarlarımızın vermiş olduğu destek ve göstermiş oldukları sağduyu her türlü takdirin üzerindedir. Sezon başında ‘yanyana’ diyerek çıktığımız bu zorlu yolculukta, taraftarımız üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmiş, bu camianın çok uzun bir süredir görmediği kenetlenme ile teknik direktörüne, futbolcularına ve yöneticilerine sahip çıkmayı bilmiştir.

Bu nedenle, dün kendi sahamızda Alanyaspor karşısında aldığımız mağlubiyet ve sergilenen futbol, taraftarımız karşısında bizleri ziyadesiyle mahcup etmiştir. Belki de sezonun en kötü futbolunu sergilediğimiz bu mücadele için tüm camiamızdan ve özellikle bizleri asla yalnız bırakmayan taraftarlarımızdan özür diliyoruz.

Ancak hiçbir olumsuzluğun bizi birbirimizden koparmaması gerektiği gerçeği unutulmamalıdır. Bizler birlikte çıktığımız bu yolda, yine yanyana, beraber yürüyeceğiz. Futbolcularımız nezdinde konuşacak olursak bu zorlukları aşmak, bu yıpranmışlığın üstesinden gelebilmek için taraftar desteğine duyduğumuz ihtiyacın her zamankinden fazla olduğu açıktır. Bu noktada özellikle sosyal medya üzerinden bazı oyuncularımıza yapılan kişisel eleştirilerin tüm taraftarımızın görüşünü yansıttığına inanmamakla birlikte, kısıtlı bir kadroyla takım ruhu içerisinde mücadele eden ve her türlü özveriyi gösteren oyuncularımızın iyi niyetinden hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır.

Takımımız ve teknik kadro, ortaya çıkan eksiklerin de hataların da farkında olup yine yoğun bir emek ve özveri ile bunların üstesinden gelmek için çalışacaktır. Sezon sonuna kadar yine bu oyuncularla devam edeceğimiz gerçeği unutulmamalıdır.

Ben bir kez daha dün akşamki futbol ve alınan sonuçtan dolayı camiamızdan özür dilerken, taraftarımızın da gereken hassasiyeti göstereceğinden emin olduğumu bir kez daha ifade etmek isterim.

Saygılarımla.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer ustaalioğlu
Ömer ustaalioğlu - 2 yıl Önce

Başkan proje yapıyor.Hoca .futbolcu deney yapıyor.ne olacak halimiz.Sezon sonu bakalım neredeyiz.

MerNoire28
MerNoire28 - 2 yıl Önce

Başkan boş konuşuyorsun üç kuruşa elindeki en iyi oyuncuları gönderdin şimdi çelik çocukla bukadar olur el 14 milyon euro verip golcü alıyor bizde elimizdekini bedava gönderiyoruz fark bu

The king
The king - 2 yıl Önce

Başkan, sen Abdülkadir ve Yusuf u satmayarak büyük bir hata yaptın. Şimdi o fiyatları da kimse vermez. Elimizde pimi çekilmiş bomba gibi kaldılar...

Karadenizli
Karadenizli - 2 yıl Önce

Bunlar daha iyi günler

temel çolak
temel çolak - 2 yıl Önce

başkan duygu sömürülüğü yapma adamsan hoca ile rodeega yı hemen gönder

SIRADAKİ HABER