Ali Koç'tan Trabzonspor Hakkında Şok Sözler!

Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç, son günlerde gündemde olan Takım Harcama Limitleri ile ilgili açıklama yaptı.

Ali Koç'tan Trabzonspor Hakkında Şok Sözler!

Açıklamada Trabzonspor ile ilgili ifadeler de kullanan Koç, şunları söyledi: "Bu 250 milyon TL'lik ana para, 5 yıllık süre en çok Trabzonspor'a yarıyor. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, ne kadar kötü olduklarından bahsediyordu, iflastan bahsediyordu, Mayıs ayında rahatladıklarını söyledi. O arada ne oldu bilmiyorum. Trabzonspor'a göre kurgulanmış bir model, zorunlu olarak da diğer kulüplere sunulmuş. Hani diyorlar ya yolda giderken kural değişmez, 5. yılda yeniden değişecek. Şu da olabilir, 'Burası Türkiye, imzalayın sonra bakarız.' Bunu da anlayabiliyorum. Çok ağır maddeler var, belki de genel kurula gidip sorabiliriz."

Koç "Trabzonspor sağolsun Türkiye'de haklı rekabetin bekçisi konumunda, gün aşırı açıklama yapıyorlar. Sırtını devlete dayamışlar. Stadı devlet yapmış, olsun Türkiye'de birçok stadı devlet yapıyor. Ünal Karaman istifa etti, bizi ilgilendirmiyor ama zorla konunun içine çekiliyoruz. Bizim hocamızın istifası söz konusu değilken birçok iddia çıktı ama Ünal Karaman'ın durumu gazetelerde bile yer almadı. Koskoca bir şehrin belediye başkanı, bu karmaşayı Fenerbahçe'ye bağladı. Nereden aklına esti, Bu cinlik nereden? Bu nasıl saygısızlık? Sonrasında da kaldırdı. 5. maddede bir Bakan'dan bahsediyor ve diyor ki 'Bu bakan Trabzonspor'un içişlerine asla karışmadı, ve öyle bir yardımcı oldu ki Trabzonspor iflastan kurtuldu.' Yine bir milletvekili, bu tartışmayla ilgili tweetler atıyor ve 'Bakan Bey'in, yardımlar yaptığı Trabzonspor'dan sadece başarı beklentisi olabilir' diyor. Allah daha çok versin, gözümüz yok. Ahmet Ağaoğlu'na soruyoruz, kimler sizden loca aldı, ne kadar verdi? Türkiye'de en pahalı localar bizimdir, gelin gelirleri karşılaştıralım. Trabzonsporlu olmayan ama devlet ile iş yaptığı için Trabzonspor'dan loca alan iş adamları var mı? Bunları biz söylemiyoruz, belediye başkanı, milletvekilleri söylüyor. Yeter artık! Türk sporunda barış olsun, gelin beraber olalım dilinden anlamıyorsunuz." dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 7 ay Önce

Dünyada şike yapmaktan daha kötü bir şey yok. Ciddiye almayın...

Savaş YILDIZ
Savaş YILDIZ - 7 ay Önce

Sahada başarı elde edemeyen kulüp başkanı Ali Koç terbiye sınırlarını aşıp super ligin en beyefendi kulüp başkanına ve şampiyonluğun en büyük adayı trabzonspor a utanmadan dil uzatmış. Anladigim tek şey Ali Koç çaresizlik içerisinde Trabzonspor a saldırıyor. Edep yahu edep..

Akrep
Akrep - 7 ay Önce

Yalan kumpas sizde olur. Densiz

Kologlu
Kologlu - 7 ay Önce

Gittikce Aziz Golum Yildirima benziyor

Blackman
Blackman - 7 ay Önce

Ali K.o.Ç sen Kenan Evren lisesini alırken arkanı kime dayiyordun...

TS candır
TS candır - 7 ay Önce

Sen kime dayadın sırtını onu söyle bize

Trabzonspor44
Trabzonspor44 - 7 ay Önce

Ali Koç git işine. Hadi sayın Ahmet Ağaoğlu sıra sende haddini bildir ali koç pisliğine cevabını ver. Trabzonsporu sevip sevmediğin ozaman belli olur. Sayın başkanım. Trabzona laf söylene cevabını vermelisin. Trabzonun hakkını korumalı ve savunmalısın.bize her yer trabzon.

askın sağlam
askın sağlam - 7 ay Önce

bu adam kendini ne sanıyor ki şu ifadelere bak.kimsin sen nesin ; 2010-2011 sezonunun finansman sağlayıcı aktörü.önce sen bir aklan temizlen sonra gel laf söz et. HEM HIRSIZLAR HEM DE ARSIZ.
her fırsatta açıklama yapan sayın başkanı bu suçlamalara da cevap vermeye davet ediyoruz.tabi verebilirse.


SIRADAKİ HABER