Ali Koç'un Açıklamaları Sonrası Ali Ece'nin Tespiti

Ünlü spor yorumcusu Ali Ece'den nokta atışı tespit

Ali Koç'un Açıklamaları Sonrası Ali Ece'nin Tespiti

Trabzonspor'un başarısı altında ezilen Fenerbahçe'nin başkanı çareyi Trabzonspor üzerinden açıklama yapmakta bulunca tepki çekmeye başladı.

Ali Koç'a tepki gösterenlerden biri de Ali Ece oldu. Ali Ece," Ali Koç’u seçildiği gün Türk futbolu için şans olarak görenlerdendim. Fakat bugün gelinen noktada aynı Ali Koç, hem saha içi hem de finansal başarısızlığı her iki anlamda da en iyilerden biri olan Trabzonspor'a saldırarak kapatmaya çalışıyor." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur kumas
Uğur kumas - 2 hafta Önce

Her kez haddini bilecek bebekleri pistten alalim

Burak alemdar
Burak alemdar - 2 hafta Önce

Meyve veren ağaç taşlanir lakin bu ali koç ve onun gibi zihniyet yıllardır taşlamayi at kenara meyve veren ağacı bile istemiyorlar.

aa
aa - 2 hafta Önce

ali koç un balataları iyice aşındı..Ersun Yalan la bu gidişle duvara çarpacak.

C a a
C a a - 2 hafta Önce

Trabzonun başarısı altında ezilen.... neymiş bu trabzonun başarısı ? :))

halis demir
halis demir - 2 hafta Önce

her yerden fenerbahçe ye saldıran adamların dediğine bak ula belediye başkanınız bile yaşanan olayları fenerbahçeye bağlıyor.

Resul isbilen
Resul isbilen - 2 hafta Önce

En çok fetocu fenerbahcekulubunde yönetici olarak gorevalmis bakınız arinic damadı kadir topbasin damadı fener yoneticileridiydi kaldiki halı saha maçı yapanlardaonlardi babaları bebek otelde teröristlere maskedagatan şimdi buseref yoksunu feto usa Ali Koç babasin bebek oteli sandı kendi basariszligi Trabzon'a yıkmaya çalışıyor bu arada bakan mi dedi adil ramiyi alindiye serefyok ki adalet olsun ABD usa Koç

Doğukan FB
Doğukan FB - 2 hafta Önce

Trabzonspor'u rakip olarak dahi görmeyen biz nasıl altında eziliriz ? Üstüne üstlük gayet iyi teknik direktörleri de gitmişken.

muhammet civelek
muhammet civelek - 2 hafta Önce

sayın alı ece devletin yardimiyle borçlari sıfır noktasına gelen ve stadini devlet yapan spor kulubu bana yapılan yardım ların borcu olan kuluplere de yapılmasını isteyeceğine onlara kostek olursa birileri tabiiki onlarda haklarını arayacaklar

SIRADAKİ HABER