Ali Koç ve Emre Belözoğlu'nun Trabzonspor Maçı Öncesi Flaş Sözleri

Fenerbahçe'nin Göztepe'ye kaybettiği karşılaşma sonrası Kadıköy'de yaşananlar.

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan, Fenerbahçe’nin Kadıköy’de Göztepe’ye 1-0 mağlup olduğu maçın ardından stattan ayrılmadan Ali Koç’un, Sportif Direktör Emre Belözoğlu ve bazı yöneticilerle toplantı yaptığını iddia etti.

Bilindiği üzere Ali Koç kazanılan karşılaşmaların ardından basının karşısına geçerek soruları cevaplıyordu. Kapıda Ali Koç’u uzun süre bekleyen basın mensupları başkanı göremedi.

Zeki Uzundurukan, A Spor’da yorumcu olarak katıldığı programda,” Biliyorsunuz Ali Koç Başkan takım galip geldikten sonra mikrofonlara genel bir konuşma yapıyordu. Dün maçtan sonra stattan ayrılmıyor. Emre Belözoğlu ve birkaç yönetici ile birlikte toplantı yapıyor. Diyor ki,Trabzonspor deplasmanında beraberlik dahi bizi yarışta geriye düşürür. Biz bu sene şampiyon olmak zorundayız.” Emre Belözoğlu da diyor ki,” Biz Trabzonspor maçını kazanacağız. Söz veriyorum” diyor. Ama orada dediğim gibi orada bir beraberlik veya yenilgi halinde kadro dışılar gündeme gelebilir. Ama en büyük düşüncem hocayı gönderirler.” İfadelerini kullandı.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 3 gün Önce

Bu şerefsizler kimbilir hangi entrikalarin peşindeler

Erhan Demir
Erhan Demir - 3 gün Önce

Emre belezoğlu nun olduğu yerde, şer, küfür, ahlaksızlık vardır. Koçero ali yarından tezi yok, o pisliği takımdan kov. Siz Trabzonu yenemezsiniz. Boş konuşuyor sunuz. Zaten şampiyon olamayacaksınız. Galatasaray varken size en büyük şerefli 2.lik.yakışır.

Av. Semih Atik
Av. Semih Atik - 3 gün Önce

He he yeneceksiniz. Hakem bile kurtaramayacak sizi.

Akçaabatlı
Akçaabatlı - 3 gün Önce

alikoç-acun-rıdvan-emre-volkan güçlerini birleştirip kulüp yönetirse işte böyle olur. Hakemler iteklemese bu sezonu son 2 sezonda oldugu gibi gene 7. sırada bitirirlerdi

Bayburtlu
Bayburtlu - 3 gün Önce

Erola teneke bağlayıp yollayacagız daha

Abdurrahman
Abdurrahman - 3 gün Önce

Devre içinde bir takımın TD. Değiştirilmesini doğrusu hem arzu etmem hemde doğru bulmam. Fakat söz konusu Fener olunca orada her şey mübah kabul edildiğinden onlar mazurdur.

Objektlve
Objektlve - 3 gün Önce

Bence trabzonspor fenerbahçe yi yener ama virüslüler iyileşirse

mehmet polat
mehmet polat - 8 saat Önce

ARKADAŞLAR BİZ AYLAR ÖNCE YAZDIK YİNE YAZIYORUZ FENER ŞAMPİYON OLAMAZ ALİ KOÇ PARAYLA HERŞEYİ YAPABİLECEĞİNİ SANIYOR VE BİR ÇOK İNSANIN ANTİPATİSİNİ KAZANDI PARA HERŞEY DEĞİL FENERBAHÇENİN İRFANCAN VE MESUT ÖZİL TRANSFERİ GÖSTERİŞTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL BEN DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM MESUT ÖZİL FENERİN FALCAO SU OLUR DEMİŞTİM VE 27. HAFTADA TÜM SPOR KAMUOYUNUN EROL BULUTU VE FENERBAHÇENİN MAĞLUBİYETLERİNİ KONUŞACAĞINI YAZMIŞTIM HERKES GÜLÜP GEÇMİŞTİ YİNE SÖYLÜYORUM BU YIL FENER ŞAMPİYON OLAMAZ FENERBAHÇE NE MESUT ÖZİL NE İRFANCAN DAN VERİM ALAMAZ YAZIK MİLYON DOLARLARI ÇARÇUR EDİYORLAR FENERBAHÇE FUTBOLA AÇ İNSANLARI KADROSUNA KATARAK ŞAMPİYON OLABİLİR DOYMUŞ FUTBOLCULARIN FENERBAHÇEYE HİÇ BİR FAYDASI OLMAZ SAYGILAR


SIRADAKİ HABER