Ali Savaş'tan Trabzonspor'a Flaş Öneri

Uzun yıllardır Trabzonspor'u yakından takip eden Ali Savaş'tan Trabzonspor'a flaş öneri

TRABZONSPOR 12.03.2021, 16:45 12.03.2021, 16:50
Ali Savaş'tan Trabzonspor'a Flaş Öneri

UEFA geçmişte şikeden ceza alan kulüpleri açıkladı. Listede Fenerbahçe, Beşiktaş, Sivasspor ve Eskişehirspor da yer aldı.

Trabzonspor’u uzun yıllardır yakından takip eden gazeteci Ali Savaş sosyal medya hesabı üzerinden Trabzonspor’a öneride bulundu.

Ali Savaş UEFA’nın yayınladığı şikeci takımların listesinin Trabzonspor Kulübü’nde 2010-2011 şampiyonluğuna ayrılan yerde sergilenmesini istedi.

Ali Savaş yaptığı paylaşımda, ”Sakalımız yok ama belki dinlenir; UEFA'nın şikeci kulüpler listesi TRABZONSPOR müzesinde 2011 kupasının yerine konulmalı...” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Mustafa 1 yıl önce
Taraftar ne zamandır söylüyordu 2011de şampiyonlar ligine davet edildiğimiz anda sampiyonluk kutlamaları düzenleyip bi kupa da yaptırıp müzeye konulmalıydı diye. Ama sadri şener becerip kulübün hakkını savunamadı. Şimdi bile geç değil, resimle belgeyle olma,bir tane 2011 dönemi kupasının aynısı yapılıp müzeye konmalı!
Zekeriya 1 yıl önce
Istanbul takımlarının çıkarlarının korunması için futbolun üzerindeki tff ve mhk uefa tüm federasyonların üzerinde olan bir kurum olarak şikecileri belirtiyor isimleriyle. Trabzonsporun alınteri olan kupayı Tranzona yollayın.