Altay Bayındır'ın Uğurcan Çakır Sorusuna Cevabı

Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır, Trabzonspor'un yıldız kalecisi Uğurcan Çakır ile ilgili soruya cevap verdi.

Altay Bayındır'ın Uğurcan Çakır Sorusuna Cevabı

Fenerbahçe'de forma giyen milli kaleci Altay Bayındır, Tivibu Spor'da Rezzan Yetiş'in sorularını yanıtladı. Altay Bayındır son dönemde sergilediği başarılı performans ve transfer ihtimali hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

UĞURCAN ÇAKIR İLE ARANIZDA MİLLİ TAKIM REKABETİ OLDUĞUNDAN SÖZ EDEBİLİRİZ. BU REKABETİ VE MİLLİ HEDEFLERİNİ NASIL DEĞERLENDİRİRSİN? 

"Uğurcan Çakır iyi bir kaleci, ülkemizde önemli bir kaleci. İnşallah böyle devam eder. Biz milli takımda zaten arkadaşız. Bazen karşılaştırma yapıyorlar ama böyle bir şey söz konusu değil. Ben her zaman aynaya bakarım. A ya da B kişisinin önemi yok. Nasıl daha iyi olabirim konusuna odaklıyım. Tabii milli takım kalesinde bir kişi oynuyor. Elimden gelen çalışmayı göstererek inşallah o kalede olurum. Engin İpekoğlu, Rüştü Reçber ve Volkan Demirel gibi efsane isimlerin ardından Fenerbahçe kalesinde olmak benim için büyük gurur ve sorumluluk. Ben de bunun bilincindeyim. Bunları bilerek geldim. İyi ya da kötü, yaşadığım her şeyi kaldırabilecek durumdayım. Buna kendime hazırladım. Çok büyük bir gurur yaşıyorum."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan Tümer
Adnan Tümer - 1 hafta Önce

Ülke olarak böyle genç yeteneklere sahip çıkalım takım ayırt etmeden

SIRADAKİ HABER