Altınordu'dan Gelenler Trabzonspor'a Yaramadı

Son 3 sezonda İzmir ekibinden 5 oyuncu alıp 1.4 milyon euro ödeyen Fırtına, verim olarak umduğunu bulamadı.

TRABZONSPOR 23.06.2022, 14:35
Altınordu'dan Gelenler Trabzonspor'a Yaramadı

Trabzonspor, son 3 sezonda Altınordu'dan 5 oyuncuyu kadrosuna kattı. Forvet Salih Kavrazlı, savunmacı Atakan Gündüz, kaleci Erce Kardeşler, kaleci Muhammet Taha ve forvet Enis Destan'ı transfer etti. Bu isimlere 1.4 milyon euro ödendi ancak verim alınamadı. Erce 3 sezonda sadece 18 maçta görev yaptı. Salih ve Atakan kiralandı, Enis istenilen seviyeye gelemedi ve adı gönderilecekler listesinde. Sadece kaleci Taha'nın yeni dönemde A takımda olması planlanıyor.

Yorumlar (2)
Düzce'li 1 hafta önce
Erce dışında bu çocuklara kaç maçta kaç dakika görev verildi de yetersiz oldukları belirlendi. Keza Bursa Spordan alınanlar da böyle. Genç ve gelecek vaad eden oyuncular oynayacaklar, yavaştan yavaştan takımda yer alacaklar ki kendilerini göstersinler, yetenekleri ve öz güvenleri gelişsin. Dünyanın hiç bir takımında hiç bir oyuncu antreman maçlarında oynayarak ve yedek kulübesine mahkum edilerek kendisini geliştiremez. Bakın FB Arda'ya. 17 yaşında. İsmail Kartal risk aldı güvendi. Türkiye bir yıldız kazandı.
Böyle yaptığınız sürece, gençleri alıp köreltip, küstürüp, yetenekli değil diyerek gönderirseniz bir zaman sonra hiç bir genç bu takımı tercih etmez.
Diğerleri ne ise de Enis için çok yazık olacak. Yetenekli ve gelecek vaad eden bir oyuncu idi.
Eyüp 1 hafta önce
Ağlayan in malı gülene hayr etmez