Arda Turan'dan Sonra 2. Sırada

Trabzonspor'dan 800 bin euro'luk alacağını tahsil edemediği için TFF'ye başvuran Burak Yılmaz'ın Süper Lig'de Arda Turan'dan sonra en çok kazanan yerli oyuncu olduğu ortaya çıktı.

Arda Turan'dan Sonra 2. Sırada

Trabzonspor'dan 800 bin euro'luk alacağını tahsil edemediği için TFF'ye başvuran Burak Yılmaz'ın Süper Lig'de Arda Turan'dan sonra en çok kazanan yerli oyuncu olduğu ortaya çıktı. Futbolarena'nın araştırmasına göre Burak yıllık 3 milyon 550 bin euro'luk kazancıyla Başakşehir'den 4 milyon euro alan Arda Turan'ın ardından ikinci sırada yer alıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
serdaryurt7
serdaryurt7 - 1 yıl Önce

bizim halkımızda akıllı değil ki ... Herkes burak burak bağırıp çağırıyor bi bok yaptığı yok topu hep bencilce kendi istiyor bi tane gol mü attırmış hep kendi atıyor bencilliğinden. Burak olmayınca takım takım gibi oynadı Rodallega gayet iyi bir golcü adam forma şansı bulamadı oynamadıkça morali düştü şimdi gol attıkça moral olarakta iyi oldu. Burak satılsaydı keşke maliyet açısından büyük bir yükten kurtulmuş olurduk .Kulübün durumunu hâlâ idrak edememiş insanlarımız var.

Dokuzköy
Dokuzköy - 1 yıl Önce

Nankör adam
Muharrem ustanın adamı
Gol krallığının yanında ofsayt kralı
müzmin sakat
Duygu sömürücü , şu ortamda gerek varmı idi yönetim bonservisini belirledi 4 milyon avro verseydi demekki o kadar etmiyor. ama trabzon sana katlanıyor. çakal
kısaca 1 karı 5 zararı var kadro dışı bırakın takımın ahengini bozmasın oynamadığın maçlarda alınan puandan bile para alıyorsun. rabbim senin ve seninle o sözleşmeleri yapanları kahretsin İnşAllah

Recai Besler
Recai Besler - 1 yıl Önce

Bu takımı burak bozar bence kadro dışında kalmasi takımın hayrına

aliçvş
aliçvş - 1 yıl Önce

Muharrem Usta'nın prensi... Alsın prensini defolsun....

Murat Dural
Murat Dural - 1 yıl Önce

İkiside benim nazarimda futbolcu değildir

Temiz Futbol
Temiz Futbol @Murat Dural - 1 yıl Önce

ikiside Türkiye de yetismis iyi oyuncular fakat Adam degillermis

SIRADAKİ HABER