Artık Bileti Kesildi

Hami Mandıralı ile tartıştı bileti kesildi...

Artık Bileti Kesildi
 Trabzonspor'da Giray Krizinin perde arkası ortaya çıkıyor. Günebakış Gazetesinden Mehmet Karagöz'ün haberine göre, G. Birliği maçı sonrasında önce Bosingwa ile ardından da "kaptanlığın verilmesi ile rahatsız olduğu iddialarının ayyuka çıktığı" Colman ile tartışan Giray'ın bu olaydan sonra Teknik Direktör Akçay'ın isteği doğrultusunda efsane isim olan yardımcı Antrenör Hami Mandıralı ile bu oyuncular ile bir araya getirilerek olayla ilgili değerlendirme yaptıkları belirtildi.

"HAKSIZSIN" DEYİNECE...
Bosingwa ve Colman'ı dinledikten sonra Giray ile de görüşen Mandıralı tecrübeli defans oyuncusuna "Bu olaydan dolayı haksız olan sensiz" dediği, aldığı sert karşılık ile çileden çıktığı belirtildi. Giray'ın "Ben bu takım için 3 kez ameliyat oldum" diyerek çıkışan ve sert tavır takınması Mandıralı,  "Ben 13 kez bu forma için ameliyat oldum. Benim yaptıklarıma bak. Sonra konuş" cevabını verdi. Giray'ın yükselen sesi ve sert sözleri üzerine Hami, bu oyuncuyu odadan çıkarttı. 

AKÇAY BİLETİ KESTİ
Mandıralı'nın bu olayla ilgili Akçay'a rapor vermesinin ardından Giray'ın biletinin resmen kesildiği, bu nedenle de Eskişehirspor maçında kulübeye çekildiği ve devre arasına kadar da bu tablonun sürdürülmesine karar verildiği belirtildi. Bu nedenle Giray'ın artık devre arası Trabzonspor'da kalması ihtimali kalmazken, şimdiden takım bakmaya başladığı belirtiliyor. Rizespor, Kasımpaşa ve G.Birliği'nden bu oyuncuya teklif gelirken Beşiktaş'ın da araya girdiği ve takas yöntemini uygulamak istediği kaydediliyor.
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2013, 14:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
huseyin
huseyin - 8 yıl Önce

Bu nebiçim teknk heyet. Futbolcuyu kaybet kolay kazanmak zor. Sizde o yetenek yok tabi

hasan
hasan - 8 yıl Önce

Inş akcayin biletini yakında kesicez

recep.  colak
recep. colak - 8 yıl Önce

Göndermeye. Calisdiginiz. Giray. Türk. Futbolunun. En. İyi. Defans. Oyuncusu. Gitmesi. Gereken. Varsa. Hami. Ve. Akçay. Gitmesilazim. onlarda. Trabzonu. Yonedecek. Kabaside. Yok.

SIRADAKİ HABER