Atiba'dan İki Trabzonsporlu Futbolcuya Övgüler

Beşiktaş'ın Kanadalı yıldızı Atiba Hutchinson, siyah-beyazlıların Antalya kampınsa basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı açıklaması geldi.

Atiba'dan İki Trabzonsporlu Futbolcuya Övgüler

Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a katılmasını yorumlayan yıldız isim, siyah-beyazlılara ciddi katkısı olabilecğini söylerken, "Burak Yılmaz kariyeri boyunca oynadığı her takıma katkı yapmış, gol oranı yüksek, rakiba tehdit yaratabilen bir oyuncu. Akıllı ve golü koklayabilen bir oyuncu. Karşılıklı oynarken bunu görmüştüm. Beşiktaş'a ciddi katkısı olacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.  

Atiba, son olarak ligin genç oyuncuları Yusuf ve Abdülkadir hakkında övgü dolu sözler kaydederken, "İlk kez böyle bir lige tanıklık ediyorum ve açıklanması zor bir durum. Bir türlü oyunda üstünlük kuran oyunu oluşturamadık. Yusuf, Abdülkadir genç ve akıcı oynayabilen oyuncular. Başakşehir'den de Edin Visca var. Genç oyuncular da önemli gelişim kaydetti. Bu da lig için iyi bir durum. Genç oyuncuların buradaki varlığı önemli. Hem ligi hem Milli Takım'ı kurtarmada önemli. O yüzden tartışılması gerekilen bir konu." diyerek konuşmasını sonlandırdı. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER