Avcı'nın 5 Genç Futbolcu Hakkında Kararı

Teknik direktör Abdullah Avcı, yabancı kuralı çıkmadan önce forma şansı bulamayacakları gerekçesiyle genç oyuncuları kamp kadrosuna dahil etmemişti.

Avcı'nın 5 Genç Futbolcu Hakkında Kararı

Trabzonspor U19 Takımı'nın finallere kalması ve yabancı kısıtlamasının gelmesinden sonra kararını değiştiren başarılı hoca, geçtiğimiz sezon farklı takımlara kiralanan Koray Kılınç ve Tunahan Ergül'ün de kadroya dahil edileceği öğrenildi. Böylelikle Murat Cem Akpınar, Muhammet Taha Tepe, Salih Kavrazlı, Koray Kılınç ve Tunahan Ergül'ün de katılımı ile 5 oyuncunun kampta yer alacağı ifade edildi.

AVCI GELİYOR

Pazartesi başlayacak yeni sezon hazırlıkları öncesi teknik direktör Abdullah Avcı Trabzon'a geliyor. Başarılı hocanın yardımcılarıyla birlikte antrenman programına son şeklini vereceği ve idari ekip tarafından belirlenen hazırlık maçı oynanacak takımları inceleyip, tercihlerde bulunacağı öğrenildi. (Fotomaç)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum
Yorum - 1 ay Önce

Yabancı kuralına karşıyımda bu kuralda konulmasa Abdullah Avcı tum gencleri takımdan gönderirdi.

Ts 61
Ts 61 - 1 ay Önce

U19 maçlarını nasıl izleyebiliriz. İzlesej iyi olurdu.

Katakulli
Katakulli - 1 ay Önce

Genç ve çok yetenekli top cambazi olan diabateyi nasil göremezler de gonderirler anlamiyorum. Dıabatenin ayagindan top alamazsiniz. Bir kez daha izlemenizi öneririm. Çok yazik

Ömer
Ömer - 1 ay Önce

Abdullah hoca iyi de gençlere hiç şans tanimak istemiyor. Garantici yani lakin gençlerin içinde olduğu takimla ancak trabzon şampiyon olur

SIRADAKİ HABER