Avcı'nın İmha Planı!

Trabzonspor haberleri: Süper Lig'in 12. haftasında Trabzonspor deplasmanda Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek. Beşiktaş'ın sezon başından itibaren oynadığı Süper Lig ve Avrupa maçlarının röntgenini çeken bordo-mavili teknik heyet zorlu karşılaşma öncesi imha planını hazırladı. İşte detaylar...

TRABZONSPOR 04.11.2021, 08:15
Avcı'nın İmha Planı!

Trabzonspor, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Beşiktaş derbisi için geri sayıma geçmiş durumda. 27 puanla Süper Lig'in zirvesinde yer alan Karadeniz devinde tüm planlar galibiyet üzerine yapılıyor.

Karşılaşma öncesi teknik direktör Abdullah Avcı, yardımcıları Orhan Ak ve Egemen Korkmaz başta olmak üzere tüm ekibi ile ezeli rakiplerini detaylı bir analize aldı.

Beşiktaş'ın sezon başından itibaren oynadığı Süper Lig ve Avrupa maçlarının röntgenini çeken bordo-mavili teknik heyet, siyah-beyazlıların artılarını ve eksilerini, hem görsel hem de uygulamalı olarak antrenmanlarda oyunculara aktarılıyor. İdmanlarda Avcı'nın en çok üzerinde durduğu konular ise "Hızlı hücum, pas oyunu ve takım savunması" oldu.

Yorumlar (2)
adilhan 1 ay önce
sahasında pres yapıyor, sporting kanatları çok hızlı adamlar ordan arkaya yağ gibi indiler bizde gervinhonun maçıydı ama kısmet değilmiş, hızlı paslarla kanattan yüklebilirsek süpriz goller bulup zoru kolaya çevirebiliriz, bu fırsatlar kolay kolay gelmez bjk çok yorgun
Semih Atik 1 ay önce
Hüseyin Türkmen ile imha edeceğiz Beşiktaş ‘ı