Aykut Demir'e Resmi Siteden Sert Tepki

Bordo mavili kulüp Aykut Demir'e ve eski yönetimlere tepki gösteren bir açıklama yayınladı.

Aykut Demir'e Resmi Siteden Sert Tepki

Trabzonspor resmi siteden Aykut Demir ile ilgili açıklama yayınlayarak 9 milyon 815 bin 580 TL tazminatın ödendiğini duyurdu ve futbolcuyu sert şekilde eleştirdi. Bordo mavili kulüp " Yaşantısından ahlakı ve vicdani değerlerinin yüksek olduğunu düşündüğümüz Trabzonlu futbolcu" diyerek bahsettiği Aykut'un tüm teklifleri reddederek faiz ve kur farklarını dahi peşin istediğini belirtti.

İşte kulüpten yapılan o açıklama;

Kamuoyunun bildiği üzere; geçmişte kulübümüzde forma giyen ve ilgili dönemde ‘’Yağ ölçüm testine geç gelmesi’’ nedeniyle sözleşmesi tek taraflı olarak fesih edilen Aykut Demir, feshini TFF’ye taşımış, beraberinde UÇK ve Tahkim Kurulları kulübümüzü haksız bularak 9 milyon 815 bin 580 TL ödemeye mahkûm etmiştir.

Yönetim Kurulumuz, diğer tüm girişimlerinde olduğu gibi memleket ve Trabzonsporluluk hassasiyetini ön planda tutarak ilgili futbolcuya son güne kadar tazminatı için indirim veya taksitlendirme taleplerini iletmiştir.

Ancak; yaşantısından ahlakı ve vicdani değerlerinin yüksek olduğunu düşündüğümüz Trabzonlu futbolcu tüm iyi niyetli taleplerimizi reddetmiş ve tazminatını kur farkı – faiz dâhil olmak üzere talep etmiştir!

Bunun üzerine kulübümüz, ilgili futbolcuya ciddi bir kısmı faiz ve kur farkından oluşan 9 milyon 815 bin 580 TL’lik tazminat tutarını bugün itibariyle tek seferde ve peşin olarak ödemiştir.

Bu vesileyle; ilgili futbolcu başta olmak üzere geçmiş dönem Yönetim Kurulları ve Başkanların eylemleri sonucunda kulübümüzün ödemek zorunda olduğu, Süper Lig için lisans almamıza engel teşkil eden toplamda 23 milyon 989 bin 262 TL’lik ödemenin bugün itibariyle gerçekleştirildiğini tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erbas
Erbas - 7 ay Önce

Aykut demir bırakmış olduğun o sakal ile müslüman mi sanıyorsun.Trabzonspora ne katkı sağladın da haketmedigin parayı aldın.nasıl o parayı yiyeceksin.haram olsun.trabzonspor sevdalısı olarak yazıklar olsun.

Mustafa emuce
Mustafa emuce - 7 ay Önce

Sözde Müslüman

Levent
Levent - 7 ay Önce

Faiz haram ama bunlara işlemiyor hocaları kim

Mustafa
Mustafa - 7 ay Önce

FAİZZZZZZZZZZ

Abdullah Yıldırım
Abdullah Yıldırım - 7 ay Önce

Adamın alınışından bugüne kulübe zararına bakarmisiniz sanırım iyi bonservis ödenmişti zamanında Gençlerbirliğine yani nasıl bir yöneticilik anlamıyorum.

Cizyo
Cizyo - 7 ay Önce

Muslumanligi kullaniyor milletle dalga geciyor futbolcu benzetmesi

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 7 ay Önce

Bir Trabzonlu olarak sokakta gördüğümde bu dünyada elini sıkmayacağım tek insan Muharrem USTA dır. Bu tazminatların tek sorumlusu Muharrem USTA dır.

Yorum
Yorum - 7 ay Önce

Helikopterle kamttan aldılar 2.sezon yetersiz olduğu çıkti o zaman satılmalıydı ama o kadar yüksek maaşı vardı ki o parayi verebilecek kulüp yoktu kriz bu gune kadar geldi hayatında göremeyeceği parayı kazandı şimdi gidip bağlı olduğu camaate yatırsın parasını


SIRADAKİ HABER