Aykut Kocaman Maç Sonu Yine Ağladı!

Aykut Kocaman, Trabzonspor maçında verilen penaltıyı eleştirdi..

Aykut Kocaman Maç Sonu Yine Ağladı!

Maçın ardından ilginç bir şekilde penaltı pozisyonunu değerlendiren Aykut Kocaman, pozisyona "penaltı değil"'dedi.  

Abdulkadir’in ceza sahasında düşürülmesini her zaman olduğu gibi görmezden gelen Aykut Kocaman, “Hakem açıklaması bütün geceye damga vurdu. Her şey yolunda, oyun kontrolü noktasında söz sahibi olduğumuz, taze oyuncularla skora üstünlük sağlayacayağımız noktada, karar geldi. Penaltıyla yakından uzaktan alakası olmayan, hakemin gidip kenarda baktı. Bizde görüyorduk. Kararını düzelteceğini beklerken, yanlış kararını ikinci defa görerek bir kere daha yanlışlayarak geldiği pozisyonda maçın şekli şemali değişti. Bu kadar hatalı, bu kadar yanlı bir karardan sonra dahi Konyaspor takımı golden sonra bu şekilde reaksiyon vermemeliydi. Kendimizin düzelteceğini düşündüğüm, hatalı durumuzdu” dedi.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
sülo ts
sülo ts - 2 yıl Önce

Aykut efendi kıçın açık uyudun herhalde

Muhammet özen
Muhammet özen - 2 yıl Önce

MHK'dan garanti almıştı puştluk için sahaya yansımadı değil mi her hafta haksız penaltı ile kazanırken iyiydi GS maçı sonrası ülkeyi kaosa sürürkleyen adam, hazırcı 10 kişi ile defans yap hemi acıttı değilmi

oflu
oflu - 2 yıl Önce

Her zaman aynısın ....Sana sadece afkur diyorum......

yorum
yorum - 2 yıl Önce

:=)) topa dokunanı göster bende değil diyeyim

Ahmet Akyüz
Ahmet Akyüz - 2 yıl Önce

Biz yıllardır ağlıyoruz.Sayın şikeciman birazda siz ağlayın olmazmı?Hatalarınızı böyle kamufle edip algı yaratmak yıllardır yaptığınız en güzel şey değilmi!Geçen hafta salatasaray maçında neden konuşmadın?

SIRADAKİ HABER