Bakan Albayrak'tan Ronaldo İsteği

Trabzonspor’da dün yapılması planlanan Bayramlaşma Töreni, teknik direktör Ünal Karaman’ın imzası nedeniyle bugüne ertelendi.

Bakan Albayrak'tan Ronaldo İsteği

Ramazan Bayramının 3. gününde Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde yapılan bayramlaşma törenine camia büyük ilgi gösterdi.  Törene Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Ulaştırma ve Habercilik Bakanı M. Cahit Turhan’da katıldı. Bayramlaşma töreninde özelikle 2 bakana da büyük ilgi vardı. 

Törende Bakan Albayrak ile bir taraftarın arasında yaşanan diyalog ise dikkat çekti. Kucağında ki çocuğu ile Bakan Albayrak’ın yanına gelen vatandaşlar fotoğraf çektirmek istedi. Taraftarın bu isteğini kırmayan Bakan Albayrak, küçük çocuklada bir süre muhabbet etti.  

Babasının Ronaldo hayranı olduğunu söylemesi üzerine küçük çocuk Bakan Albayrak ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’ndan, Ronaldo’yu Trabzonspor’a transferini istedi.  Bu isteğe Bakan Albayrak ise esprili bir karşılık verdi ardından ekledi, “Bizde de Abdülkadir ve Yusuf’ var dedi.   
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
yorum
yorum - 13 ay Önce

bakan başarılı ekonomiyle euro uçtu gitti şimdi rüyada bile göremeyiz kaliteli transfer, oyuncuların parasını ödesinler yeter.

SIRADAKİ HABER