Barış Yurduseven'in Onur Recep Kıvrak Açıklaması!

Onur Recep Kıvrak'ın futbolu bırakma kararı sonrası Barış Yurduseven'in yorumları kısa sürede gündem oldu.

11 yıl boyunca Trabzonspor'un kalesini koruyan Onur Recep Kıvrak'ın yaşadığı kadro dışı olayı sonrası futbol hayatını noktalaması gündeme bomba gibi düşmüştü.TRT Spor ekranlarına bağlanan muhabir Barış Yurduseven bu süreci değerlendirdi ve yaptığı açıklamalar ile kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.Barış Yurduseven yaptığı açıklamada ''Makedonya’da Süleyman Hurma ile tartıştığında kadro dışı kalan Onur Kıvrak’a 2 gün sonra İbrahim Hacıosmanoğlu, Onur için İzmir’e özel uçak gönderdi. Onur Kıvrak, o uçağa 3 gün binmedi. Trabzonspor’un uçağı 3 gün bekledi. Döndü, 2 gün sonra ilk 11’deydi.Araya giren insanlar olmasaydı Onur Kıvrak bugün hala devam ederdi.88 doğumlu Onur Kıvrak futbolu bırakmazdı.Hami Mandıralı döneminde formayı sahaya bırakıp gittiğinde Onur Kıvrak’a Trabzonspor’un büyüklüğünü gösteremediler. Kulüp, her oyuncudan büyüktür diyemediler. O günlerde gereken yapılsaydı, Onur Kıvrak çok büyük efsane olabilirdi.Onur Kıvrak, Dozer Cemil gibi ‘ Trabzonspor kaptanlığı yapmış biri, başka kaptanın arkasında sahaya çıkmaz’ diyor ama Dozer Cemil cebinde 5 lirayla öldü.'' ifadelerine yer verdi.

www.haberts.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih53
fatih53 - 2 yıl Önce

adam haklı. ben onuru severim ama trabzonspor efsanesi hami teknik direktörken tranzıonspor formasını yere brakıp gitmek nedir.

OSMAN EKŞİ
OSMAN EKŞİ - 2 yıl Önce

RAHMETLİ DOZER CEMİL'İN MEZARINA GİDİP DUA EDEN ZENGİN OLMUŞ ARKADAŞLARI NEDEN MEZARINI YAPTIRMIYOR MEZARI SON GÖRDÜĞÜMDE HLA İLK GÖMÜLDÜĞÜ GİBİ TOPRAKLA ÇEVRİLİYDİ.

Serdar
Serdar - 2 yıl Önce

Doğru Dozer Cemil’i cebinde 5₺ ile öldürenler şimdi Onur sen de cebinde 5₺ ile öl diyorlar acaba bu takımı Hacıosmanoğlu ve usta zamanında kulüp borç batağına batarken tek eleştiri yapmamışlar düne kadar onur onur diye bağırıp çağıranlar şimdi eleştiriyorlar boş konuşan biri ben önceden bişey zannederdim onu ama şu yaptığı konuşuklardan anlaşıldı rüzgar nerden eserse oraya dönen her devrin adamı yıllardır TRT Trabzon’da nasıl olduğu belli

MUSTAFA SANCAK
MUSTAFA SANCAK - 2 yıl Önce

BARIŞ YURDUSEVENİ SADECE BEN Mİ SEVMİYORUM ! YA BİR KEZ OLUMLU BİRŞEY KONUŞTUĞUNU DUYMADIM. O ZAMAN Kİ MALİ DURUMLAR ŞİMDİYLE ALAKASI BİLE YOKTUR. OLMUŞ BİTMİŞ Bİ DURUM VAR KONUŞMAYIN ARTIK ÜZERİNE YETER ! BU SAATTEN SONRASI ZARAR VERİR !!

ERAY YILMAZ
ERAY YILMAZ - 2 yıl Önce

AĞZINA YÜREĞİNE SAĞLIK BARIŞ YURDUSEVEN KISA VE ÖZ...

Salih
Salih - 2 yıl Önce

Barış abi her şeyi güzelce özetlemiş.kulüp futbolcudan önce gelir.

yasar
yasar - 2 yıl Önce

Barış Yurduseven in yaptığı en güzel cevap olmuş.

dursun
dursun - 2 yıl Önce

Bu yaziya saygiyla egiliyorum abi...


SIRADAKİ HABER