Başakşehir'den Galatasaray Trabzonspor Maçı Sonrası Açıklama

Başakşehir, Galatasaray-Trabzonspor maçı sonrası sonrası açıklama yaptı.

Başakşehir'den Galatasaray Trabzonspor Maçı Sonrası Açıklama

Trabzonspor'un Galatasaray deplasmanında doğranmasının ardından Başakşehir de kendini aklama çalışmasına girdi. 18. haftada Trabzonspor - Başakşehir maçında yapılanları unutan İstanbul temsilcisi fırsatı kaçırmayıp kendini aklama çabasına girdi ve kendilerine propaganda yapıldığını söylediler.

İşte o açıklama;
Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, "Özellikle ligin ikinci yarısının başladığı günden itibaren, Başakşehir Futbol Kulübü hakkında sistemli bir şekilde oluşturulan olumsuz algı, ve birçok asılsız iftiranın ardından, dün ve bugün ligin puan durumunu doğrudan etkileyen, son derece düşündürücü hakem hataları oluşmuştur. Başakşehir Futbol Kulübünün kollandığına dair yanlı propagandaların ne kadar asılsız ve aynı zamanda yönlendirici olduğunu son 24 saat içinde tüm kamuoyu görmüştür. Bileğimizin hakkıyla kazandıklarımızı hakkani olmayan faktörlere yenik düşerek kaybetmemek için, elimizden gelen her şeyi, yine centilmenliğe yakışan bir şekilde yapacağımızın bilinmesini isteriz" denildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Aydemir
Mustafa Aydemir - 2 yıl Önce

Lan başaklehir kulübü sen niye ağzını açıp konuşuyor sun sana giren cıkan ne ne oluyorsa bize oluyor ankara bjk sizin maç göztepe antalya maçları topla kaç puan nımız çalındı şimdide kalkmış yazı yazıyorsunuz ki bize kumpas kuruluyor siktirin gidin be kumpas yıllardır Trabzonspor a yapılıyor ama hepinizin amıma bşr gün kayaçak

SIRADAKİ HABER