Başakşehir'in Kollanması İsyan Ettirdi

Trabzonspor'un maçlarında hakemlerin art niyetli olması, Başakşehir'in ise adeta kollanması akıllara o soruyu getirdi.

Başakşehir'in Kollanması İsyan Ettirdi

Trabzonspor'un şampiyonluk yolunda hakem hataları ile adeta katledilmesi, taraftarı dahi olmayan Başakşehir'in kollanması akıllara tek bir soruyu getirdi.

Yaşanan olaylar, verilen skandal kararlar üzerine Başakşehir'in şampiyon yapılarak Katar'a satılacağı iddiaları güçlenmiş oldu.

Bu duruma Trabzonsporlu taraftarlar da tepki gösterirken, Prof.Dr. İrfan ŞEKER isimli taraftar sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken ifadeler kullandı.

Şeker,"Bizi yukarıdan engelliyorlar. Emir yukarıdan. Başakşehir'i şampiyon yapıp Araplara satacaklar ve de pastayı bölüşecekler. Bu kadar net. Ben bu Ak Parti'ye bir daha oy verirsem şerefsizim. Karı da verirse onu da boşayacağım. Bu kadar net. Yeter artık. Bizimle alay ediyorlar" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oguz
Oguz - 2 hafta Önce

Bir daha AKP oyunu verirsem şerefsizim.

Erkan Kalmuk
Erkan Kalmuk - 2 hafta Önce

Bende bundan sonra AKP ye oy vermiycem asla Trabzon millet vekilleri ne işe yarar iş adamları keza öyle toplu halde boykot edip oy vermiyecez artık yeter

Salih
Salih - 2 hafta Önce

Sen prof olupta akp ye ait veriyorsan söylenecek söz yok zaten.

Yalçın
Yalçın - 2 hafta Önce

Trabzonspor dün ne futbol oynadı Allah aşkına. Maçın başından sonuna kadar 7/3 şut çekiliyor. Ankaragücü 8/4. Bu duruma göre Ankaragücü galibiyeti kaçıran takımdır. Biraz mantıklı olun. Trabzonspor önce adam gibi futbol oynasın.

Taraftar
Taraftar - 2 hafta Önce

Yazık! 2010 2011 sezonunda kupa almamızı kim engellediyse yine aynı kişi veya kişiler bu sezon şampiyon olmamızı engelliyecekler. Ama biz bunları hak ediyoruz.

Adnan
Adnan - 2 hafta Önce

Kaybedince hep böyle yazarlar zaten geçen sene 8 puan fark attı başakşehir o zaman sorun yok kendi takımları şampiyonluğu kaybedince şike var böyle sadece küçük çocuklar yapar zaten

Tezcan
Tezcan - 2 hafta Önce

Bu kadarına pes artık trabzonu izliyorum puan kaybediyor sonuçu nasıl başka yerlerde ararsınız bu ülke insanı ne gereksiz şekillere giriyor al bu akşamda doğradılar basaksehiri taraftarı olmayan kulübü buldunuz taraftarı olsa bunların hiçbirini yapamazsınız adamlar oynuyor iyide oynuyor çamur at izi kalsın sen önce Hüseyin cimşire bak takir takir oynayan doğanı oynatmıyor

murat
murat @Tezcan - 2 hafta Önce

tezcan aynen katılıyorum kardeşim. başakşehiri de doğruyor hakemler ama tv'de yorumcular taraftarı yok diye başakşehirin kollandığını söyleyip ts taraftarına gaz veriyor. akp ile alakası yok olayın. futbolun içinde çete var, cumhurbaşkanının yanına sızanlar futbola mı sızamayacak?

Şakir Solmaz
Şakir Solmaz - 2 hafta Önce

Başak zehir iktidar tarafından tek adam tarafından korunuyor. Bunu ne trabzonspor nede Trabzon halkı anlayabilmiş geçmiş olsun trabzonspor'um taptığınız kişiler sizi Göksel Gümüşdag zA değişmiyor


SIRADAKİ HABER