Başakşehir Maçı Öncesi Medical Park Stadyumu'nda Hareketli Saatler

Trabzonspor’da geçen sezondan beri büyük sıkıntı yaşanan defansın göbeğine çözüm olabilecek ideal ikiliye karar verildi: Vitor Hugo ile Edgar Ie.

Başakşehir Maçı Öncesi Medical Park Stadyumu'nda Hareketli Saatler

Transferin son gününde Trabzonspor'a gelen Vitor Hugo ile geçen sezonu Feyenoord'da kiralık olarak geçiren Edgar Ie artık defansın göbeğinde yan yana oynayacak. Sabah'ın haberine göre; Bordo-mavililerin geçen sezondan beri en çok eleştirilen bölgesi olan defansın göbeğine aranılan ikiliyi bulduğuna inanan teknik direktör Newton'ın bu iki ismi artık değiştirmesi beklenmiyor. Yarın oynanacak Başakşehir maçıyla birlikte stoperde Vitor Hugo ve Edgar Ie'ye görev verecek olan Newton, takımın geri kalanını da bu iskelet üzerinden şekillendirecek. İngiliz teknik adamın, kale ve savunma konusundaki kararlarını net şekilde verdiği ancak orta saha ile hücumda ise henüz arayışının bitmediği belirtildi.

TESİSLER VE STAT BAKIMA ALINDI

TRABZONSPOR'DA son dönemde saha zeminin kötü oluşu nedeniyle gelen eleştiriler ve yaşanan sakatlıkların bunlara bağlı olduğu iddiası üzerine harekete geçen bordo-mavili yönetim, çimleri bakıma aldırdı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki sahalarda gerçekleşen kademeli bakım sonrası stadyuma da aynı işlem uygulandı. Yarın Başakşehir ile oynanacak karşılaşmada stadyum zemininin eskiye oranla çok daha iyi gözükmesi hedefleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER