Başkan Ağaoğlu: Şampiyonluğun En Güçlü Adayıyız

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Dergisi'nde yer alan yazısında önemli konulara değindi. Yazısında şampiyonluktan da bahseden Ağaoğlu, "Umuyor ve diliyorum ki; dünyanın dört bir yanında büyük bir sabır, heyecan ve tutkuyla Trabzonspor’un başarısını bekleyen siz değerli taraftarlarımız bu uzun lig maratonun sonunda hak ettiği mutluluğu yaşayacaktır. Trabzonspor'umuz bugün şampiyonluğun en güçlü adayı haline geldi. Ancak unutmamamız gerekir ki; takımımız sadece aramıza yeni katılan futbolcularımızla değil, mevcut kadromuzda bulunan yerli ve yabancı oyunlarımızın yanı sıra Trabzonsporumuzun tarihini, kimliğini ve misyonunu ruhunda taşıyan oyuncularımızın da katkılarıyla başarıya yürüyecektir." ifadelerini kullandı.

Başkan Ağaoğlu: Şampiyonluğun En Güçlü Adayıyız

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Dergisi'nde yer alan yazısında, uzun ve meşakkatli bir sezona güçlü bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve futbolcu kadromuz, taraftarlarımızın mutluluğunu ne kadar çok istediklerini henüz daha sezonun başında olmamıza rağmen çok net bir biçimde gösterdiler. Futbolcularımızın saha içindeki azim, istek ve hırsı saha dışındaki bizleri de çok mutlu ediyor. Gayretimizi ve heyecanımızı bir kat daha perçinliyor. Umuyor ve diliyorum ki; dünyanın dört bir yanında büyük bir sabır, heyecan ve tutkuyla Trabzonspor'un başarısını bekleyen siz değerli taraftarlarımız bu uzun lig maratonun sonunda hak ettiği mutluluğu yaşayacaktır" dedi.

"ŞAMPİYONLUĞUN EN GÜÇLÜ ADAYIYIZ"

Yaklaşık 3.5 yıldır görevde bulunduklarını belirten Ağaoğlu, "Yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte sürdürdüğümüz ekonomik ve sportif planlama, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve ekibinin samimi çalışmaları ile birleşince saha içinde ve saha dışında çok güçlü bir Trabzonspor ortaya çıkardı. Sezon başlamadan önce tamamladığımız transferlerimiz, bütçemiz dahilinde kadromuza kattığımız pek çok yerli ve yabancı futbolcumuz ile birlikte Trabzonsporumuz bugün şampiyonluğun en güçlü adayı haline geldi. Ancak unutmamamız gerekir ki; takımımız sadece aramıza yeni katılan futbolcularımızla değil, mevcut kadromuzda bulunan yerli ve yabancı oyunlarımızın yanı sıra Trabzonsporumuzun tarihini, kimliğini ve misyonunu ruhunda taşıyan oyuncularımızın da katkılarıyla başarıya yürüyecektir. Bu nedenle, her şart ve koşulda büyük bir samimiyetle bizlerden desteğini esirgemeyen taraftarlarımızın, Trabzonsporumuzun göz bebeği futbolcularımıza da gereken desteği göstermesi en büyük temennimizdir " ifadelerini kullandı.

"Bizlerin en büyük gücü, birbirine kenetlenmiş, güvenmiş ve inanmış taraftarlarımızdır" diyen Ağaoğlu sözlerini şöyle tamamladı:

"Hep birlikte hedefine yürüyen, hep birlikte başarıyı hedefleyen Trabzonspor camiasının kazanamayacağı hiçbir zafer, üstesinden gelemeyeceği hiçbir zorluk yoktur. Şimdi her zamankinden daha çok bir ve beraber olma zamanı. Hep birlikte YanYana olma zamanı."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Furtuna
Furtuna - 4 hafta Önce

Bu demelen olmay

Zorlu
Zorlu - 4 hafta Önce

Her sene aynı hikaye. Büyük bir heves ve inançla çıktığımız bu yolda maalesef TFF, MHK, hakem çetesi ve masabaşı oyunlarla hüsran yaşıyoruz. Daha ligin başındayız ve doğranmaya başladık. Onun için sayın başkan böyle hamasi konuşmalarla değil masada ve sshada güçlü olursak ancak, o da belki şampiyon olabiliriz.
Birde Avcı'nın İsmail, Mallı, Gervinyo, Koita gibi sıfır katkı oyuncular tercihi, İsmail Gerwinyo ısrarı, yanlış oyuncu tercihi ve beraberlik skor anlayışını da eklersek bu dediğin bu sene gene hayal.

Ahmet Can
Ahmet Can - 4 hafta Önce

Siz şimdiye kadar ki en başarısız yonetimsiniz. Şimdiye kadar 50 ye yakın transfer yaptınız 3-5 tanesi tuttu. Hiç oynatmadiginiz adamlara milyon Eurolar verdiniz. Aldığınız gençlerden hiç biri alt liglerde bile forma giyemedi. En iyileri Atakan ve Salih di onuda yokettiniz. Plaza, diabete, Afobe, İsmail, koita, djanini, cornelius, dorukhan. Andjusic, ve daha niceleri kim kaç para yedi bu transferlerden

Akın
Akın - 4 hafta Önce

Başkan güldürme bizi bu futbolla ve bu hocayla ancak nal toplarsın

SIRADAKİ HABER