Başkandan Batuhan Karadeniz Açıklaması

Batuhan Karadeniz'in Trabzonspor'a transfer olacağı yönünde çıkan haberlerin üzerine Başkan Celil Hekimoğlu'ndan açıklama geldi.

TRABZONSPOR 02.01.2021, 22:25
Başkandan Batuhan Karadeniz Açıklaması

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Trabzonspor’un eski başkan adaylarından Celil Hekimoğlu, başkanlığını yaptığı Hekimoğlu Trabzon Kulübü’nün başarılı futbolcusu Batuhan Karadeniz ile alakalı olarak yaptığı paylaşımda,” Batuhan dolu dizgin geliyor. Daha güçlü, daha seri zaten golcü. Trabzonspor’da olmaz mı diye düşünüyorum.?” İfadelerini kullanmıştı.

Celil Hekimoğlu’nun bu sözlerinin ardından Batuhan Karadeniz’in Trabzonspor’u takibe alması dikkat çekti.

Hekimoğlu Trabzon Kulübü Başkanı Celil Hekimoğlu’nun bu paylaşımları bazı Trabzonsporlu taraftarlar tarafından beğenilip desteklenirken, bazı taraftarlar tarafından da eleştirildi.

Batuhan Karadeniz ile alakalı olarak son noktayı koyan Celil Hekimoğlu, bu paylaşımları sadece futbolcusunu motive etmek amaçlı ironu yaptığı ve böyle bir transfer gelişmesinin olmadığını açıkladı.

CELİL HEKİMOĞLU NOKTAYI KOYDU

Celil Hekimoğlu,” Dün, Batuhan Karadeniz Trabzonspor’da olmaz mı? Diye yazdım. Yazı çok ilgi gördü. Kimi destekledi, kimi eleştirdi. Batu büyük oyuncu ve sezon başına göre çok ilerleme sagladı. Ben Biraz ironi yaptım. Oyuncumu motive ettim. Biraz sitem ettim. Anlayan mesajı aldı. Anlayamayan vizyonsuz dedi.” Şeklinde paylaşımda bulundu.

Yorumlar (3)
Serdar oflu 2 yıl önce
Sayın başkanım Batuhan Karadeniz hekimoğlunda güçlü çevik ve iyi bir forvet oyuncusu olarak kalsın trabzonun Batuhan a ihtiyacı yok denenmişi denemeyede gerek yok bence herkes kendi yerinde güzel
Fahri cebeci 2 yıl önce
Trabzon veya Samsun'da süper oynar
True Legend 2 yıl önce
Aman sakın ha bunun gibi karaktersiz bı oyuncu asla