Belediye Başkanının Maç Sonu İsyanı

Ümit Öztürk'ün verdiği kararların artından Genç isyan etti.

Belediye Başkanının Maç Sonu İsyanı

Bu akşam Oynanan Galatasaray Trabzonspor Maçı sonrası Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç yine sert bir açıklama yaptı Genç sosyal medyada yaptığı açıklamada” Rezalet VAR, ofsayt VAR, lehimize penaltı VAR, hakeme küfür VAR, Galatasaraylı oyuncuya ikinci sarı ve kırmızı VAR, var odasında şebeke VAR, şike VAR! ADALET YOK! REZALET VAR!!!!Ofsayt VAR,Lehimize Penaltı VAR,Hakeme küfür VAR,GS oyuncuya ikinci sarı ve kırmızı VAR.,Var odasında şebeke VAR,Şike VAR...ADALET YOK..Hep biz sıkıntı çekeceğimize LİGDEN ÇEKİLELİM olsun bitsin. Şu pırıl pırıl gençlerin emeklerini çalanlara yazıklar olsun. Adaletsiz Demirören yönetimi defol git artık. Ey futbolun katilleri, ey emek hırsızları şunu bilin ki biz tertemiz mazimizle ve fidan gibi gençlerimizle ahlakın, adaletin ve dürüstlüğün tarafındayız.İfadelerini kullandı . 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eerol karaağaçlı
Eerol karaağaçlı - 1 yıl Önce

Senin ağa baban. Herşeye karışıyor niye bu işi halletmiyo

alpaslan pekin
alpaslan pekin - 1 yıl Önce

ULAN YAVŞAKLAR SEÇİMDEN NÖNCE NERDEYDİNİZ ULAN O KADAR 2010-2011 SEZONI İÇİN BİR DEMEÇ VERDİNİZMİ BIRAKIN MAYMUN U OYNAMAYI SİZE İNANMIYORUZ

Taraftar
Taraftar - 1 yıl Önce

Bu şikenin başı Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören, Mecnun Otyakmaz idi. Şikeci başından birini hangi akıl gelipte Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı yapıyor. Ve orada adalet bekleniyor... Hakemler olmadan kimse şike yapamaz... İçişleri bakanımız Süleyman Soylu'ya sesleniyorum. Futboldaki FETÖ ve şike kalıntılarını temizlemezseniz iki elimiz iki cihanda yakanızda olacak.

The king
The king - 1 yıl Önce

En güzel yorum. Çekin şu takımı ligden...Biz İstanbul tiyatrosunu oynayanların ne piyonu ne de soytarısıyız.

Cece
Cece - 1 yıl Önce

Başkanım konu demirören değil. Balık baştan kokar. Yanlış kişiye tepki veriş olmayasın

SIRADAKİ HABER