"Ben Trabzonlu Oldum"

Kaptan Onur, Tayfa Derneği'nin açılışında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’un başarılı kalecisi Onur Recep Kıvrak, "Beni Trabzon’da o kadar güzel karşıladılar ki; yarı İzmir’li yarı Trabzon’lu oldum" dedi. 

Trabzonspor’da başarılı performansıyla Avrupa takımlarının da kıskacı altında olan Onur, Tayfa Grubunun dernek açılış törenine katıldı. Grup üyeleriyle birlikte pasta kesen başarılı file bekçisi, Tayfa Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Harun Çelik’e üzerinde ismi yazılı forma hediye etti. Pasta kesimi sırasında konuşma yapan Onur, Trabzonspor’a İzmir’den geldiğini belirterek, "Ben İzmir’den gelmiş olabilirim. Ama burada her zaman ailemdeki gibi karşılandım. Büyüklerim babam gibi, ablalarım annem gibi, kardeşlerim hepsi beni o kadar güzel karşıladılar ki; Trabzonlu oldum. Yarı İzmir’li, yarı Trabzonluyum. Bu büyük formayı, bu şerefli ve temiz formayı giymekten dolayı son derece gururluyum. Allah, inşallah nasip eder ve uzun yıllar Trabzonspor’a hizmet ederim" dedi.

Kaleci Onur, daha sonra Trabzonspor’a geldiği Karşıyaka Kulübü atkısıyla ve bordo-mavili atkıyla birlikte basın mensuplarına poz verdi.

1461 Trabzon'un Karşıyaka deplasmanında Karşıyakaspor taraftarının Trabzonspor taraftarına yaptığı jest böylece karşılığını bulmuş, dostluk köprüleri dahada gelişmiş oldu.
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2013, 14:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
cevat capraz
cevat capraz - 8 yıl Önce

Zaten trabzonlusun yani bizden birisin seninle gurur duyuyoruz.

SIRADAKİ HABER