Berat Özdemir'in İmza Sonrası İlk Açıklaması

Trabzonspor'un devre arası ilk transferi, KAP sonrası dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Berat Özdemir'in İmza Sonrası İlk Açıklaması

Trabzonspor'un yeni transferi Berat Özdemir sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Gençlerbirliği'ne veda eden Berat "Anadolu'da isyanı başlatan Trabzonspor'a gidiyorum" dedi.

İşte Berat Özdemir'in açıklamaları;

Gençlerbirliği altyapısına girdiğimde hayalim önümdeki tel örgüleri aşıp taraftarı olduğum kulübün A takımında forma giymekti. Çok çalıştım, çabaladım ve kırmızı siyah çubukluyu giymek nasip oldu. Rüya gibi maçlar yaşadım. Hayallerini kurduğum yerde, hayallerini kurduğum forma ile mücadelemi verdim ve elimden geleni yaptım, terimin son damlasına kadar formam için savaştım. Profesyonel hayatta ayrılıklar da var. Şairin dediği gibi "Ayrılıklar da sevdaya dahil..." Gençlerbirliği'nin başarısı adına elimden geleni yapmanın gönül rahatlığıyla yuvamdan ayrılıyorum. Gençlerbirliği kültürü bana centilmenliği, temiz futbolu, güzel mücadeleyi öğretti.

ANNESİ MAÇKALI

Berat Özdemir Trabzonspor Kulübü'nün resmi hesabından canlı yayın açarak,“Trabzonspor'a hiç yabancı değilim, annem Maçka Esiroğlu'ndan. Ben sizlerden biriyim, siz de benden birisiniz. Trabzon'a, evime kavuşmak için can atıyorum. Bize her yer Trabzon” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 22:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER