Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'den Abdülkadir Açıklaması

Şanssız sakatlık yaşayan Abdülkadir Ömür için ezeli rakipler mesaj yayınladı.

Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'den Abdülkadir Açıklaması

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür, Konyaspor ile oynanan karşılaşmada sakatlandı. Ayağında kırık olduğu tespit edilen Abdülkadir uzun süre sahalardan uzak kalacak.

Bu gelişmenin ardından bir çok kesimden geçmiş olsun mesajları gelirken Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'dan da mesaj yayınladı.

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada  "Ayak bileğinde kırık oluşan Trabzonspor Kulübü futbolcusu Abdülkadir Ömür’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz." denildi.
Beşiktaş "Trabzonspor’un Konyaspor ile oynadığı Süper Lig maçında talihsiz bir şekilde sakatlanan ve ayak bileğinde kırık meydana gelen Trabzonspor Kulübü futbolcusu Abdülkadir Ömür’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz." şeklinde açıklama yayınladı.

Galatasaray ise yaptğı açıklamada "Trabzonspor - İttifak Holding Konyaspor maçında üzücü bir sakatlık yaşayan Trabzonspor'un milli futbolcusu Abdülkadir Ömür'e ve bordo-mavili camiaya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Abdülkadir'in en kısa sürede sahalara dönmesini temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Celil kantar
Celil kantar - 2 ay Önce

Geçmiş olsun Allah şifa versin inşAllah

Gvn clk
Gvn clk - 2 ay Önce

Özür... kusurda dilenir kasıt olunca değil...Her Trabzon maçında ismin başrollerde nedense.. Çok ciddi değildir sakatlık inşAllah..Geçmiş olsun “ÖMÜR”

SIRADAKİ HABER