"Bizden İstediğiniz Futbolcuyu Alabilirsiniz"

Trabzonspor'dan telefon: Bizden istediğiniz oyuncuyu alabilirsiniz

"Bizden İstediğiniz Futbolcuyu Alabilirsiniz"

Trabzonspor'un TFF ile görüşmelerinde ısrarla gündeme getirdiği rezerv lig konusu kabul görmeyince, Trabzon'un potansiyellerini değerlendirme kararı alındı. As Başkan Mehmet Yiğit Alp, Hekimoğlu Trabzon'u arayarak "A takımda düşünmediğimiz oyuncularda öncelik sizin. İstediğiniz oyuncuyu alabilirsiniz" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Hekimoğlu Trabzon'dan yapılan açıklamada “Kardeş kulübümüz ve ağabeyimiz Trabzonspor’un yeni sezonda A takımda düşünmediği oyuncuları hiçbir ücret talep etmeden bize önermesi bizleri oldukça mutlu etmişti. Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Başkanımız Celil Hekimoğlu ile yaptığı görüşmede “A takımda düşünmediğimiz tüm oyuncularda öncelik sizin. İstediğiniz oyuncuyu takımsınız kadrosuna katabilirsiniz, hiçbir şekilde maddi beklentimiz yoktur” demiştir. Trabzonspor Kulübü’ne gösterdiği ağabeylik davranışından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zekeriya
Zekeriya - 1 hafta Önce

Akıllıca bir hareket. Tff anca altyapıları tamıyla bitirmek için rezerv ligini engelliyor galiba. Türkiye yi ya acı bir lig haline getiren tff kesinlikle hiç bir konuda başarılı olamamıştır.

Mustafa turgut
Mustafa turgut - 1 hafta Önce

Çok doğru olumlu karar ve her ıkı kulübün sonunakadar arkasında durmaliyiz bızım bızden başka dostumuz yoktur

SIRADAKİ HABER