Böyle Giderse Yeniden Gönderilecek

Trabzonspor'un yeni transferi Plaza için kafalarda soru işareti.

Böyle Giderse Yeniden Gönderilecek

Trabzonspor'un haftalar önce transfer etmesine rağmen ne Beşiktaş ne de Denizlispor maçında süre alabilen Stiven Plaza’nın hazır olmadığı ortaya çıktı.

Eddie Newton, yetersiz gördüğü genç hücumcuya özel bir çalışma programı uygulatıyor. 100 bin Euro bedelle kiralanan Plaza, eğer beklentileri karşılayamazsa gönderilebilir. Bu doğrultuda önümüzdeki günlerde Plaza’nın menaceriyle görüşme yapılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
akrep .61
akrep .61 - 1 ay Önce

ne acelemiz var arkadaş. zaten lig planlarını yapanlar yapmış. orta oyunu devam ediyor. bırakın genç çocuk oynar hazır olunca. ne bu Newton'u gönderiyorsunuz, siz kimsiniz. yetmedi mi verdiğiniz zarar.

manuel
manuel - 1 ay Önce

izlemeden topcu alirsaniz oyle olur. birde antremanlar cok birsey gostermiyor buyuk topcularda. sahaya iki mac cikar biz anlariz bi cacik olurmu mac sirasinda gormek lazim. muhtemelen bos cikar ama

Ahmet Ali Sahin
Ahmet Ali Sahin - 1 ay Önce

Ne acelemiz var diyen futbol cahilleri bu takım sizin gibi düşünenler yüzünden geçen yıl şampiyonluğu kaybetti. Futbol sahada oynanır ams kafada kazanılır. Bunu hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayın! Kafasında daha sezon basında beyaz bayrak çekmeyi düşünen varda yönetim futbolcu ve taraftar bazında dahi olsa lütfen düşsün bu takimin yakasından....

SIRADAKİ HABER