"Bu Kadronun Yarısı Trabzonspor'da Oynar"

1461 Trabzon teknik patronu Hamdi Zıvalıoğlu,Karadeniz'e konuştu.

"Bu Kadronun Yarısı Trabzonspor'da Oynar"

İLK yarıyı değerlendirerek sözlerine başlayan 1461 Trabzon Teknik Direktörü Hamdi Zıvalıoğlu, “İlk yarı boyunca iyi oynadığımızı düşünüyorum. Bursaspor ile oynadığımız kupa maçından, Ümraniyespor ile oynadığımız kupa maçına kadar bir sıkıntılı dönem geçirdik. Oyun olarak memnunum. Yükselen bir oyun grafiğimiz var. Ama puan olarak istediğimizi elde edemedik. Oynadığımız futbolun puan karşılığı kesinlikle bu değil, en az 7-8 puan daha almalıydık. Toplanan puan, oyunumuzun çok altındaydı” ifadelerini kullandı.

ZIVALIOĞLU, “Ne yaptığını bilen bir oyuncu topluluğumuz var. Nerede, nasıl davranacaklarını biliyorlar. Her gün üstüne koya koya gidiyoruz. Hem hücum hem savunma anlamında gerekenleri yapıyoruz. Biz iyi oynamayı planlarken, rakibin de oynamasını engelliyoruz, oynatmamaya çalışıyoruz. İlk yarıda 17 maç oynadık, rakiplere toplam 17 tane pozisyon vermedik. 16 gol yedik ama çoğu golümüz bireysel hatalardan kaynaklandı” diye konuştu.

TRABZONSPOR’DA başarılı olan genç oyuncuların kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Zıvalıoğlu, “Biz isteriz ki daha çok Trabzonlu, daha çok genç Trabzonspor’da forma giysin, bu renklere uzun yıllar hizmet etsin. Abdulkadir Ömür, Yusuf Yazıcı, Hüseyin Türkmen, Uğurcan Çakır, Hasan Batuhan, Murat Cem, Abdulkadir Parmak, Semih Karadeniz hepsi birbirinden yetenekli. 1461 Trabzon kadrosunun yüzde 50’si Trabzonspor’da oynar. Şans verilsin en iyi şekilde yerine getirir. Bu potansiyel var” dedi.

İsmail Düzgün - Karadeniz Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
fenasi
fenasi - 2 yıl Önce

kupa maçında oynattığın oyuncuları gördükk.. hiç birisi TS de oynayamazzz.. hatta 1461' e acil yeni hoca bulunmalı,, saygılar

Ercan Usta
Ercan Usta - 2 yıl Önce

Tamamda hocam 3.ligde durumu belli takimin çıkma ihtimali yokken yarısı TRABZON da nasıl oynar. O zaman futbolcular iyide hocaları yetersiz....Buradan bu çıkıyor....

caykaralı
caykaralı - 2 yıl Önce

madem o kadar iyi kendi liginde niye 10 sırada takım normalde lider olması lazım

mamits
mamits - 2 yıl Önce

he he 3. ligde oynar hepsi

5761
5761 - 2 yıl Önce

SALLAMA HOCAM .3.LİĞ DEĞİL ORASI

sülo ts
sülo ts - 2 yıl Önce

iyi oynuyorsun da önüne gelene puan kaybediyorsun .şimdi böyle konuşupta çocukları şişirme

SIRADAKİ HABER