Bülent Korkmaz'ın Trabzonspor Maçı Öncesi Sözleri

Trabzonspor bugün kendi evinde Alanyaspor’u ağırlıyor. Maç öncesinde konuşan Alanyaspor teknik direktörü Bülent Korkmaz açıklamalarda bulundu.

TRABZONSPOR 27.09.2021, 19:19
Bülent Korkmaz'ın Trabzonspor Maçı Öncesi Sözleri

Trabzonspor bugün kendi evinde Alanyaspor’u ağırlıyor. Maç öncesinde konuşan Alanyaspor teknik direktörü Bülent Korkmaz, “Geldiğimizden itibaren hem sistemi değiştirdik, hem de oyuncuların yerlerini değiştirdik. Kazandıkça oyuncuların güveni geliyor. Kazandıkça daha farklı konuma geliyor. 3)de 3 yapmamız bizim için büyük artıydı. Şu anda bugün oynayacağımız Trabzonspor takımı Türkiye’nin en yetenekli oyuncularından kurulu takımı. Bireysel anlamda çok yetenekli ve özel oyuncuları var. Bizim takım oyunu oynamamız lazım. Genelde öyle yapıyoruz. Keyifli ve güzel olacağını düşünüyorum” dedi. Korkmaz, “Her takıma nasıl çalışıyorsak aynı şekilde çalıştık. Sırf hücumda değil orta sahaları ve kalecileri de öyle. Çok özel iyi bir kalecileri var. Orta sahada iyi oyuncuları var. Hücumda rakibi eksilten bir kaç oyuncuları var. Artıları eksileri var. O artıları kendi lehimize nasıl çeviririz çalıştık. İnşallah bunu sahada uygulayacak oyuncularım. İnşallah maçın sonunda gülen ve kazanan taraf biz oluruz” dedi.

Yorumlar (1)
tuncay şişman 2 ay önce
kalemizde kova var takım durduramıyor adamı maşAllah abdullah avcı senin hocalığına başlarım kömrüsün arkadaş bu eşşegi göremeyecek kadar sen bilirsin adaletsizsin bence diger oyuncuların hakkını yiyorsun hak yiyen iflah olmaz