banner728

Burak İçin Tespit Tutanağı Tutuldu

Teknik Direktör Şenol Güneş’i arayarak Trabzon’a dönmeyeceğini söyleyen ve henüz kendisine bir kulüp bulamayan Burak Yılmaz için Trabzonspor yönetimi noter tespiti yaptırdı

Burak İçin Tespit Tutanağı Tutuldu

İDMANLARA ÇIKMIYOR

Trabzonspor’un sözleşmeli oyuncusu olan Burak Yılmaz’ın Teknik Direktör Şenol Güneş’i arayarak Trabzon’a dönmeyi düşünmediğini söylemesi ve idmanlara katılmaması üzerine yönetim tecrüeli oyuncu için noter tespiti yaptırdı. Burak’a verilen iznin dolmasının ardından yıldız oyuncunun Trabzon’a dönmemesi üzerine Trabzonspor kurmayları bu oyuncu için idmana noter çağırarak tespit tutanağı tutturdu.

HUKUKÇULAR İŞ BAŞINDA

Burak’ın yaptığı bu davranışın ardından yönetimin bütün hukuki yaptırımları uygulamaya koyacağı belirlendi. Öte yandan Trabzonspor Kulübü’nün hukukçuları da oyuncunun sözleşmesini mercek altına alarak maddeleri incelediği ve sözleşme şartlarını yerine getirmediği için 5 Milyon Euro’ya serbest kalır maddesini uygulamadan çıkarmaya çalıştığı belirlendi. Hali hazırda tatilini sürdüren Burak’ın ise bu gelişmeleri yakından takip ettiği kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2012, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER