Burak Yılmaz Böyle Görüntülendi

Son haftalarda gündemden düşmeyen ve tavan yapan Burak Yılmaz krizi, önce başkan Ahmet Ağaoğlu sonrasında Burak Yılmaz'ın açıklamalarıyla son bulmuştu.

Burak Yılmaz Böyle Görüntülendi

Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamalarının ardından Burak Yılmaz'ın da özür dilemesi üzerine yıldız futbolcunun morali oldukça düzeldi.

Kaptanlığı alınarak Sosa'ya verilen Burak Yılmaz'ın bu karar sonrasında çıktığı ilk idmanda moralinin çok iyi olduğu gözlendi.

Kaptanlığı problem etmediği idmanda gösterdiği tavırdan belli olan Burak Yılmaz, profesyonel futbolcu kimliğini ortaya koydu.

Kaptanlığın Sosa'ya verilme kararının ardından gerçekleşen idmanda Burak Yılmaz'ın mutlu fotoğraflarını gören Trabzonsporlu taraftarlar, yıldız futbolcuya övgüler yağdırdı.Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
FENASİ SÖĞÜT
FENASİ SÖĞÜT - 2 yıl Önce

ÇIKMIŞ BİRDE EKMEK YEDİĞİ TEKNEYİ KÖTÜLÜYOR SUN,,TS DE KİMİN PARASI KALDI DA SENİN PARAN KALACAK,BUNDAN SONRA BİRAZ ZOR OYNAR SIN,,HELE SEN GALİBİYET İÇİN HESABINA YAZILAN PARA DAN VAZ GEÇTİM,BUNDAN SONRA BÖYLE BİR ŞEY İSTEMİYORUM DEKİ ,DİĞER OYUNCULARIN HAKLARINA SAYGI GÖSTER,SEN HARİÇ, DİĞER OYUNCULARA BAŞARI DİLİYORUM,DEVRE ARASIN DA DA BENCE GİTMEN GEREKİR,BUNDAN SONRA ORADA BİRAZ ZOR HUZUR BULUR SUN,,

HaLm61
HaLm61 @FENASİ SÖĞÜT - 2 yıl Önce

Ya sen TRABZONSPORLU değilsin yada yaşı oldukça ufa bir çocuksun yada beyniyle ilgili sıkıntıları olan bir provakatörsün ..

LAZKOPAT
LAZKOPAT - 2 yıl Önce

Şerefsizler trabzonsporu karistirabilmek için elinden gelen haberi yapıyorlar

Teko
Teko - 2 yıl Önce

Sayin ts taraflarimiz lutfen bir sakin olalim huzur sukunet yorum yazmayin daha sadece takima odaklanalim

SIRADAKİ HABER