Burak Yılmaz'dan Flaş Açıklama

Trabzonspor Kulübü'nden alacağı olan 800 bin euro için TFF'ye başvuran Burak Yılmaz, son günlerdeki tartışmalara açıklık getirdi.

Burak Yılmaz'dan Flaş Açıklama

33 yaşındaki oyuncu, kendi üzerinden algı operasyonunun yapıldığını kaydetti.

Karadeniz Gazetesi'ne konuşan tecrübeli forvet, hakkı olanı istediğini belirterek, "Başkasının parasını istemiyorum. Hak ettiğim kendi paramı talep ediyorum. Gönderdiğim ihtarnameden kulübün haberi var. Zaten aynı dilekçe hem Türkiye Futbol Federasyonu'na hem de Trabzonspor Kulübü'ne gidiyor" dedi.

Bordo-mavili yıldız, yaşanan süreci değerlendirerek, "Üzerimde algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. Bu her futbolcunun yapması gereken bir şey. Ödeme yapılmazsa yine aynı yola başvuracağım. Benim işim futbol. İşimi yapmaya devam edeceğim. Sakatlığım tamamen geçmeden de oynamayı düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yener ellek
yener ellek - 8 ay Önce

Kişiye hakettiğinden fazla değr vermiyeceksin sonra bir yerleri kalkar.hak ettiğini istiyormuş.Maaşını al tabi onda sorun yok ama oynamadığın maçlarda alınan puanla başına 10 bin neyin hakkı.Aslında sende suç yok asıl suç seninle bu şartlarda sözleşme yapanda.Babalarının parası ya dağıtıyorlar.Ama en azında demen gerekirdi ki zaten kulüp zor durumda oynamadığım maçlarda alınan puan başı ücretni istemiyorum demen lazımdı.Bunun örnekleri bir çok futbolcuda mevcut.Ama nerde sende o düşünce gören de sanacakki açlıktan nefesiniz kokuyor.Bir Trabzonspor taraftarı olarak istediğim şey seni bu forma altında görmemek.

N.cemal Alkan
N.cemal Alkan @yener ellek - 8 ay Önce

Ona i sözleşmeyi yapanın Allah belasını versin

Kobra
Kobra - 8 ay Önce

Adam gibi iste trabzonsporun durumunu bilmiyormusun göt oğlan.

Tonyalı
Tonyalı - 8 ay Önce

Bişey yapsan amenna. Bi halt yediğin yok ancak paralar cukka. Yeni aykut demir imiz hayırlı olsun.

Servet boz
Servet boz - 8 ay Önce

Hakkın olanı işte istede adam gibi iste, ama sizde ilk önemli olan para olduğu için karaktrrinizde sorun var, rahat ol büyük kulübümüzde hiçbir accc futbolcunun parası kalmadı kalmaz. İnşAllah artık bu takımda oynamazsin m. Ekici gibi sende hak ettiğin yere gelirsin.

Hakan
Hakan - 8 ay Önce

Yüz verdik eşşeğe alnımıza değdi .aşşağa... Yabancı sınırlamasının gelmemesi için en büyük örnektir bu ve kankaları... Bir de moda oldu algı operasyonu lafı... Uzaydan astroid düşse birileri algı operasyonu yapıyor herkes mühim herkes vazgeçilmez memlekette...

Fazıl uzun
Fazıl uzun - 8 ay Önce

Kusura bakma ama. Senin sakatlık kafanda ve vlcdaninda paranin esiri oldun yabancılar gibi yatarak para almanın derdindesin sende kabahat yok kabahat Muharrem çırakta bir adamın aile saadeti hayatı düzensizse iş hayatı kişilik ve ruh sağlığıda yerinde değildir haklısın sen ve Ersun Yenal deli paralar kazandınız para sizide bozdu

Fatalking61
Fatalking61 - 8 ay Önce

Ben bu davranışının altında vaşka neden yattığını düşünüyorum. Geçen sene futbolcuların parasını ödeyen adam iken şimdi böyle davranıyorsa yönetimi sorgulamak gerek. Gitmek istedi göndermediler yada gitmek istemedi zorla gideceksin dediler

67 TS 1461
67 TS 1461 @Fatalking61 - 8 ay Önce

Kesinlikle aynı şeyleri düşünüyorum . Hata gönderilmek istediğini düşünüyorum . Rodeyaga veya ekubanla bu iş 10. biter.

Alperen
Alperen - 8 ay Önce

Herkezi keriz mi sandın burak istersen hiç kıvırma


SIRADAKİ HABER