Burak Yılmaz İçin Söz mü Kesildi?

Haber7 isimli internet sitesinde yer alan haberde dikkat çeken bir iddiaya yer verildi.

Burak Yılmaz İçin Söz mü Kesildi?

Haber7 isimli internet sitesinde yer alan haberde dikkat çeken bir iddiaya yer verildi. Haberde Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin Burak Yılmaz transferi ile ilgili söz kestiği ifade edildi.

İşte o haber;

Burak Yılmaz, Beşiktaş ile prensip anlaşmasına varırken Trabzonspor cephesinden bu transfere onay çıkmadı. Beşiktaş yönetiminin takas + para teklifine olumsuz yanıt veren Bordo-Mavililer transfer görüşmelerinin tıkanmasına neden oldu.

Ünal Karaman: Burak'ı rakiplerimize vermeyin!

İlk etapta Beşiktaş ile görüşmeleri olumlu bir şekilde sürdüren Trabzonspor'un bir anda karar değiştirmesinin altında yatan gerçek ise çok geçmeden ortaya çıktı. Teknik Direktör Ünal Karaman ile yapılan görüşmede tecrübeli hocanın, "Burak Yılmaz'ı şampiyonluk yolundaki rakiplerimize kesinlikle vermemeliyiz" dediği ve yönetimin de Karaman'ı haklı bulduğu öğrenildi. Bu sezon şampiyon olmaya çok yakın olduklarını dile getiren Ünal Karaman, Burak'ı Beşiktaş, Galatasaray veya Başakşehir'e verirsek kendi ayağımıza sıkmış oluruz diyerek yönetimi ikna etmeyi başardı.

Fenerbahçe'ye önerildi

Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir seçeneklerinin ortadan kalmasının ardından Fenerbahçe'nin forvet ihtiyacını göz önünde bulunduran Trabzonspor yönetimi bu durumu kullanma kararı aldı. Burak Yılmaz'ı elden çıkarmayı kafaya koyan Başkan Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u bizzat arayarak Burak Yılmaz teklifinde bulundu.

Ağaoğlu'dan süre isteyen Başkan Ali Koç, Burak Yılmaz'ı transfer edebileceklerini belirtti. Teknik Direktör karışıklığının çözülmesinin ardından net cevabını ileteceğini söyleyen Ali Koç, Burak Yılmaz'ın kendilerine sorulmadan başka bir takıma satılmamasını rica etti. (haber7)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cece
Cece - 2 yıl Önce

Ünal hocam tam bir profesyonelsiniz. Sevgiler....

SIRADAKİ HABER