Burak Yılmaz'ın Ersin Düzen'e Verdiği Cevap

Burak Yılmaz'ın şok açıklamaların ardından hem bordo-mavili yönetimin hem de Burak Yılmaz'ın sessiz kalması kafalarda soru işareti bıraktı. Sporx.com, bu 'sessizliğin' perde arkasını araladı.

Burak Yılmaz'ın Ersin Düzen'e Verdiği Cevap
SPORX ÖZEL - Trabzonspor Kulübü'nden geçmiş dönemden kalan alacakları nedeniyle TFF'ye başvuran ve ardından karşılıklı açıklamalarda kaptanlığı elinden alınan Burak Yılmaz'ın gazeteci Ersin Düzen'e yaptığı açıklamalar gündeme adeta bomba gibi düştü.

Şok açıklamaların ardından hem bordo-mavili yönetimin hem de Burak Yılmaz'ın sessiz kalması kafalarda soru işareti bıraktı. Ve Sporx.com her iki cephenin sessiz kalmasının perde arkasını araladı. Sabah saatlerinde Burak Yılmaz'ın Vatan gazetesinden Ersin Düzen'e yaptığı açıklamalarla şok olan bordo-mavili yönetim ilk iş olarak bunu Burak'tan teyit etmek istedi.

İdman sonrası hem Burak'la hem de menajeriyle temasa geçer idareciler "Bu açıklamalar sana mı ait?" diye sordu. Yıldız futbolcu idarecilere ifadelerin kendisine ait olmadığını bu konuda ilerleyen saatlerde yazılı bir açıklama yaparak bu röportajı yalanlayacağını bildirdi.

Bunun üzerine bordo-mavili yönetim "bekleme" kararı aldı. Bu görüşmelerin hemen ardından Burak Yılmaz ve menajerinin olay röportajı yayınlayan Ersin Düzen'le telefonla görüşerek zor durumda kaldıklarını ve yalanlama yapmak istediklerini iletti ancak gazeteci Düzen'in buna "Ben de her şeyi yayınlar ve açıklarım, siz bilirsiniz.Bunu kabul edemem" demesi üzerine gözler bordo-mavili yönetimin ilerleyen saatlerde yapacağı açıklamaya çevrildi.

BURAK YILMAZ NE DEMİŞTİ?

"Başkan, 'Beşiktaş ile resmi olarak görüşmedik' diyor ama gerçek şu ki Beşiktaş ile anlaşmışlardı bile. 2.5 milyon Euro+Atiba karşılığında beni vermişlerdi.

Mesajlar cep telefonumda duruyor. Başkan menajerimi aramış, bu transferin olması için 'Hem Burak hem de sen alacaklarınızdan, yani 1 milyon 400 bin Euro'dan vazgeçeceksiniz' diyerek zorlamış. Ben böyle bir yaklaşımı hak etmedim.

Bu takıma yıllarca emek verdim. Beni arayıp, 'Zor durumdayız, yardımcı ol' dese, elimden geleni yapardım. Bu yüzden onlar anlaşmışken tweet attım ve Beşiktaş'a teşekkür ederek, Trabzonspor'da kalacağımı açıkladım."

Sporx
YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSEYİN61
HÜSEYİN61 - 2 yıl Önce

SUÇLU GELDİĞİ ĞÜNDEN BUGÜNE SOSA KUÇKA BURAK GİBİ YILDIZLARI PAZARLAMAYA ÇALIŞAN BAŞKANDIR.SONRA KIVIRDI BURAKI ALACAK PARAYI DARPHANE BASMADI DİYE............SONRA FUTBOLCUYU TARAFTARIN ÖNÜNE ATIYOR....

Alper
Alper - 2 yıl Önce

Bu nedir yaa
İşin boku çıktı
Bi futbolcu yu yonetemiyorlar. Bu nasıl yönetim. Kaç gün oldu adam gibi oturun konuşun yaa. Sokiyim sizin yöndtiminize

Atalay
Atalay - 2 yıl Önce

Verin burakin alacagi 2 yillik parasini bakayim 9 milyon euro kadarcik yonetimi elestireceginize destek olun buraki yukselten bu takim alacagindan vazgecmiyorsa kalsin isine baksin

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 2 yıl Önce

Burak YILMAZ'ın dedikleri doğru ise yöneticiler yönetici değil hatta iyi insan bile değiller. Parayı ücreti geçtim, Senin oyuncun ameliyat olmuş insan olan insan bir defa bile geçmiş olsun demek için aramaz mı? Yazıklar olsun size eğer bunlar doğru ise. Ameliyat olduğunda aramadıysanız oyuncunuzu insanım diye gezmeyin sokakta. Sizden ne köy olur ne de kasaba. Eğer ameliyat olan olan oyuncunuzu geçmiş olsun diye aramıyorsanız sizler kötü insanlarsınız.

cizyo
cizyo - 2 yıl Önce

yönetim acilen buraklan konusup anlasmasi Trabzonsporun cikarina olacasktir herkez birbirini anlamasi lazim bu tartismalartin bir faydasi olmaz Burak basina yaptigi aciklamalari birakacak kimsenin seyirciyi üzmeye Hakki yok

Bayram
Bayram - 2 yıl Önce

Nerden aldınız bu adamı. Takımı karıştırmak için herşeyi yapıyor.

fanatik61
fanatik61 - 2 yıl Önce

yönetim...yönetim...yönetim...

SIRADAKİ HABER