Burak Yılmaz'ın Menajeri Çıldırttı!

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz'ın menajeri ile yapılan görüşmelerde henüz olumlu sonuç alınamadı. Burak Yılmaz adına görüşmeleri yürüten menajerinin talepleri, Trabzonspor yönetiminin tepkisini çekti.

Burak Yılmaz'ın Menajeri Çıldırttı!

Trabzonspor'da Burak Yılmaz, 5-0’lı Malatyaspor yenilgisinin ardınan Onur Kıvrak’la beraber kadro dışı bırakıldı... bordo-mavililer o haftadan sonra oynanan 3 maçtan 9 puan çıkardı. Alınan 9 puana takım arkadaşları kadar Burak da sevindi. Çünkü golcü oyuncunun sözleşmesinde ''Oynasın, oynamasın; kazanılan her 1 puan başına 12 bin 500 euro alır'' maddesi var. Kadro dışı kaldığında kazanılan 9 puan için Burak’ının cebine arkadaşları 112 bin 500 Euro koydu.

MENAJERİ ÇILDIRTTI

Trabzonspor yönetimi adına Mehmet Yiğit Alp ile Burak Yılmaz’ın menajeri arasında sözleşme feshi görüşmelere devam ediyor...

Mehmet Yiğit Alp golcü oyuncunun menajerine alacağı 3 milyon 550 bin Euro’yu bırakması durumunda Beşiktaş’a gitmesine izin vereceklerini söyledi. Burak’ın menajeri ise alacaklarını bırakmaya niyetleri olmadığını hatta ilk 15 haftada toplanan 25 puanın karşılığı olan 312 bin 500 Euro’luk bonusları da bırakmayacaklarını iletti.

Bordo-mavili ekibin bu sezon Avrupa Kupalarına katılacağına inandıklarını söyleyen golcü oyuncunun menajeri oradan gelecek 1.5 milyon Euro’luk bonus için de sulh olmazsa mahkemeye gideceklerini belirtti. Burak’ın 3 milyon 550 bin Euro’luk ücretinin Euro olarak ödenmesi durumunda 2 milyon Euro’luk bonusları bonservis bedeli olarak bırakabileceklerini söyledi.

Mehmet Yiğit Alp, Onur ve Burak için ''yönetim kurulu kararı var. Şu anda o kararın değişmesi için başka bir şart oluştuğunu düşünmüyorum'' dedi.

(Fotospor)

YORUM EKLE
YORUMLAR
manuel
manuel - 2 yıl Önce

Direk Cin'e satilsin. Gs geri alir Burak Yilmaz'i rahat olun

guven
guven - 2 yıl Önce

Adamın verin anlaşma dahilinde parasını, devre arasıda yurt dışında bir kulübe pazarlayın.
hem futbolcuyla kötü oluyorsunuz, hem rakibe adam veriyorsunuz hem rezil oluyorsunuz

suat topal
suat topal - 2 yıl Önce

BURAK ONUR HAKKINDA YAPILAN YORUMLARI KINIYORUM BU ADAMLAR KENDİLERİNİ KANITLAMIŞ FUTBOLCULAR AMA ŞUNA KIZIYORUM ÜNAL HOCA SADECE KENDİNİ FUTBOLUYLA KANITLAMIŞ NE YAPMIŞ KARABÜK LİGDEN DÜŞTÜ TRABZON SPOR TARAFTARIYIM AMA BU TAKIM ŞAMPİYON OLMASIN O ZAMAN SORUCAM TRABZON SPOR YÖNETİMİNE KALSIN DERİM OYNASIN DAHA İYİ OLUR TRANSFERE GEREK YOK YOKSA PARANIZ ÇOK HERALDE

fenasi
fenasi - 2 yıl Önce

sayın başkan ım 2 gün önce yazdım,sabah saat 08; ve akşam 7 ye 2 şer saat koyun antremanları her geç gelme durumunda kesin cezanın babasını bakalım bu oyuncu kaç gün dayanacak ,hem kendi hem de menecer abisi arta kalan parasını alsın,sizin yerinizde aziz yıldırım olsaydı bu oyuncular çoktan yalvarmaya başlardı bile

Kobra6161
Kobra6161 - 2 yıl Önce

Vay kan emiciler vay haram haram haram.

Hasan Demir
Hasan Demir - 2 yıl Önce

O menejerin bacısını vedavaya dağa kaldırıp sikeyim.

guven
guven - 2 yıl Önce

Başkan Oğuzhan ile burak ı takas et.

Selim
Selim - 2 yıl Önce

Trabzonspor’u bu hale düşürenlerin ALLAH belasını versin ölü si..c..er .....


SIRADAKİ HABER