banner766

Burak Yılmaz'ın Sıkıntısı

TFF’ye kulübünü şikâyet eden Burak Yılmaz'ın peşini sakatlıklar bırakmıyor. Son 1 yılın 140 gününü sakat geçiren Burak aynı zamanda bordo mavili ekibin en çok kazanan yerli oyuncusu konumunda.

Burak Yılmaz'ın Sıkıntısı

Trabzonspor'da sakatlıkları nedeniyle sıkça gündeme gelen ve önceki gün alacakları (860 bin Euro) nedeniyle TFF'ye başvurması ile gündeme oturan Burak Yılmaz, futbolu dışında konuşulmaya devam ediyor.

Bordo-mavili takımda bu sezon 27 dakika sahada kalan oyuncu, son 1 yılda 140 günü sakat olarak geçirdi ve yaşadığı 9 sakatlık sonrası tam 17 maç kaçırdı. Burak, ligdeki 3 karşılaşmada cezalı ve izinli olması sebebiyle forma giymedi. Çin ekibinden 3,5 milyon Euro bonservis bedeli ve menajerine ödenen 1.2 milyon Euro'ya transfer edilen Burak, ücreti 3.55 milyona eklenen bonuslarla toplam 4 milyon 600 bin Euro kazandı.

EN ÇOK KAZANAN YERLİ
Son bir yılın yüzde 38'ini sakatlıklarla geçiren futbolcu, kazancı ile de Süper Lig'in en fazla maaş alan yerli futbolcusu durumunda bulunuyor. Kulübü Trabzonspor'dan 860 bin Euro'luk alacağı için TFF'ye başvuran ve 2 yıl daha kontratı bulunan Burak, 3 yıllık sözleşmesi gereği toplam 10.65 milyon Euro kazanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 7 ay Önce

Burak ve burak gibi futbolcular arda gibi emre belözoğlu gibiler her zaman iyi olmak zorundalar bir yere ait olamaz böyleleri...futbolu bıraktıklarında da kaybolup gidecekler...egoist kibirli tipler...ilgi çekmek ben diyebilmek için yaptı son hareketi onsuzda takım iyi olduğu için hazmedemedi...

Abdullah Yıldırım
Abdullah Yıldırım @Erkan - 7 ay Önce

Katılıyorum Burak işi bitti artık.Takim Burak sizda kazanıyor artık bunu gördü.Simdi bir maçlami karar verdin diyeceksiniz.Evet çünkü ben 37 yaşındayım Trabzonspor u bu kadar baskılı ilk defa gördüm hemde ne yaptığını biliyordu oyuncular.

MUSTAFA KUL
MUSTAFA KUL - 7 ay Önce

Sayın Ahmet AĞAOĞLU, FUTBOL SAHAYA GELENLE OYNANIR. SAKATLA OYNANMAZ. BİZE SPORCUNUN AHLAKLISI LAZIM. BİZE FUTBOLU OLUŞU VE DURUŞUYLA OLAN SPORCU LAZIM. BURAK GİBİLER BİZE KAR DEĞİL ZARARDIR. ONUN TEKRAR TRABZONA ALINMASI HATAYDI. FUTBOLCU SATARAK KAR ETMENİN DOĞRU OLDUĞU KADAR SEYİRCİNİN SEYİRCİNİN SEYİR ZEVKİDE ÖNEMLİ OLMALI. SEYİRCİ SAHAYA SEYİR İÇİN GELİR PARASAL KISMINI DÜŞÜNMEZ. BU YÖNETİM İŞİDİR. AMA BİZİ AHLAKSIZLARI SEYRETTİRMEK ZORUNDA BIRAKMAYIN SAYGI VE SEVGİLER SUNARIM

Misafir
Misafir - 7 ay Önce

Adam diyemeyeceğim kişi hak ettiğim parayı istiyorum diyor. Alin teri olmadan nasıl hak ettin bu parayı. Hadi geçtim onu da. Kuşağından nasıl geçecek bu para. Hiç mi Allah korkun da yok. Karakter haaa onu da geçtim o da yokmuş.

Hakan
Hakan - 7 ay Önce

En az hasar ve zararla bir an önce gönderilmeli. Adam kafasında Trabzonspor'u bitirmiş çoktan, tıpkı bizim kalbimizde Burağı bitirdiğimiz gibi...

şenol ceyhun yıldırım
şenol ceyhun yıldırım - 7 ay Önce

bence burak kazanılmalı nedenmi 3 maç 1 beraberlik 1 galibiyet 1 mağlubiyet almıştık 1 gs galibiyetiyle gaza gelip buraktan iyi golcümüz var dersek yanlış hugo geçen sene kupada ne yaptıki.

Alper
Alper - 7 ay Önce

Burak transfer sezonu gitmek istedi. Ama kimse O na bosvervis parasını veremedi. Beşiktaş belese almak istedi. Verdiği para az olunca komik duruma düşmemek için resmi teklif bile yapmadılar. Burak efendi şimdi gitmek için zemin hazırlıyor. İhtarnsmenin süresi 30 gün. Kulüp bu parayı ödemezse serbest kalacak Belesci Beşiktaş ta O nu alacak. Hem de TS ye 1 lira ödemeden. Bizimkiler bu İhtarnsmenin parasını ödeseler bile Burak efendi ilk fırsatta tekrar ihtarneme çekecektir.Lafın kısası Burak ı almak için Başkanın dediği gibi kimsenin parası yetmiyor. E Burak efendi de gitmek istiyor. Tek yol Serbest kalmak. Karaktersiz biri anca bunu yapar. Defol Burak

yorum
yorum - 7 ay Önce

Burakbundan sonra forma giyemez taraftar istemez ara transferde gönderirler zamanında satabilseydik iyi olacaktı.

aliçvş
aliçvş - 7 ay Önce

Acilen kovun şu ......


SIRADAKİ HABER