Burak Yılmaz Müjdesi

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, uzun süren sakatlık sürecinin ardından takımla birlikte çalışmalara başladı.

Burak Yılmaz Müjdesi

Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da sürdürüyor. Slovenya Futbol Federasyonu'na ait tesislerde Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan çalışmaya izinli olan Onazi ile birlikte, U21 Milli Takım kadrosuna çağrılan Abdulkadir Ömür katılmazken, sakatlıkları devam eden Castillo, Sosa, Batuhan ve Kamil Ahmet Çörekçi ise salonda çalıştı.

Karaman, Castillo'ya moral verdi
Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, antrenman öncesi bütün oyuncularını sahaya çağırdı. Yaptığı konuşmanın ardından sakatlıkları bulunan oyuncularla yakında ilgilendiği gözlenen Karaman'ın, kampın ilk günlerinde sakatlık yaşayan ve iyileşme sürecinde olan Castillo'nun da kafasını okşayarak oyuncuya moral vermeye çalıştığı gözlendi.

Burak Yılmaz takımla birlikte çalıştı
Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, uzun süren sakatlığının ardından bu sabah saatlerinde yapılan antrenmanda takımla birlikte çalıştı. Takımın yaptığı pas çalışmasına katılan başarılı futbolcu, daha sonra fizyoterapist eşliğinde topla çalışmaya devam etti. Burak, gerçekleştirdiği çalışmanın ardından takımın kamp yaptığı otele geçti.

Karaman'dan kondisyon yüklemesi
Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, bu sabah yapılan antrenmanda kondisyon yüklemesi yaptı. Antrenmanın ilk bölümünde oyuncularına pas çalışması yaptıran Karaman, daha sonra gruplar halinde kondisyon çalışması gerçekleştirdi. Futbolcuların verileri ve nabız ölçülerinin kontrol edildiği yüklemede teknik ekibin çıkan sonuçlardan oldukça memnun olduğu öğrenildi..

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sukru
Sukru - 8 ay Önce

İnsanı bıktırmayın ne bırak ı ya çinden daha uzak bi yere yollayın şunu 20 pozisyon 19 u ofsait olurmu bizi daha çıldırtmayın

TS61
TS61 - 8 ay Önce

Burak saka5 sakat oynadı.Son maçlarda çok gol kaçırıp çok ofsayta düşmesinin nedeni bu.İlk 15 maçına bakın anlarsınız.sağlam bi burak çok kaçırmaz.ofsaytı de bezdirmez

lvnt
lvnt - 8 ay Önce

burağın ölüsü yeter şükrü gardaş sen nerde yaşıyosun

SIRADAKİ HABER