Burak Yılmaz Özür Diledi!

Trabzonspor gündemini uzun süre meşgul eden Burak Yılmaz beklenen özür açıklamasını yaptı.

Burak Yılmaz Özür Diledi!

Burak Yılmaz, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun yaptığı ılımlı açıklamaların ardından bordo-mavili taraftardan özür diledi.
 

Burak Yılmaz'ın sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

"Bu kadar üzücü olaylardan sonra sayın başkanımız Ahmet Ağaoğlu'nun konuya bu kadar güzel ve ılımlı yaklaşmasından dolayı kendisine teşekkür ederim. Yaşanan olaylardan ve gündemi bu kadar meşgul etmekten dolayı çok üzgünüm.

Benim için bütün konular geride kalıp kapanmış ve asla açılmayacaktır. Böyle üzücü olaylarla karşınıza çıkıp üzdüğüm, kırdığım büyük Trabzonspor taraftarlarımızdan özür diler, sevgi ve sabrınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla

Burak Yılmaz"

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 20:08

YORUM EKLE
YORUMLAR
Amasyali fanatik
Amasyali fanatik - 12 ay Önce

Cok tskler sanada bu yakisirdi dosta dusmana karsi cok guzel iyi ettin gollere devam sana yakisan buydu insallah futbolu bordomavi formasiyla birakirsin seni seviyoruz Allaha emanet ol buyuk kaptan

Fatih bilgin
Fatih bilgin - 12 ay Önce

Böyle olduğun için bizde sana teşekkür ederiz lütfen rakiplerin ve medya oyununa gelmeyelim

Kemal
Kemal - 12 ay Önce

Kırpılmasaaa daha iyi olurdu , çok teşekkür ederim diye açıklama yaptı

Tutaşil
Tutaşil - 12 ay Önce

GS'ye 4 çektiğimiz hafta sevincimizi kursağımızda bırakan bu hadise çok kötü olmuştu, umarım bir daha böyle sorunlar yaşanmaz. Yalnız önceki yönetimlerin Nuri Albayrak'tan itibaren en fazla da Hacıosmanoğlu ve Usta olmak üzere veballeri çok büyük. Onların basiretsizliğinin, kabahatlerinin bedelini bugünkü yönetim ödüyor, bu da bir Trabzonspor taraftarı olarak beni eziyor, mahcup ediyor.
Can sıkıcı bir husus da Başkan'ın uzun vadeli düşünmüyor gibi görünmesi ve zaman zaman bunu ima etmesi. Ahmet Başkan öyle bırakıp gitmek yok, bizi kime bırakıp gideceksin? Bu kulüp ne zamandır senin gibi bir idareci görmemişti. Yerine kendin gibi birini bulacaksın eyvAllah da en az bir 10 yılın var.
Evet hak etmediğin bir ceza ama kader mahkumusun sen de Başkan, ne yapalım.

Selsev
Selsev - 12 ay Önce

Güzel olmuş sanada bu yakisir

Kurtay alp
Kurtay alp - 12 ay Önce

Adamsın kral..

Ümit
Ümit - 12 ay Önce

Helal sana boyle olması gerekirdi, rakiplerimiz korksun artık

Hasan Demir
Hasan Demir - 12 ay Önce

Ar perdesi yırtılmış namus yoksunu mahlukat. Seni ben hiç sevmedim. 500 gol atsanda, adam değilsin. Gelmeyin ulan Trabzonda top oynamaya. Trabzonu köprü yaptınız. Sizde köprünün altındaki erkek bekleyen fahişelersiniz. İstanbulda kalın.


SIRADAKİ HABER