Burak Yılmaz Rodallega'dan 5 Gömlek Üstün Futbolcu!

Serdar Ali Çelikler ve Tayfun Bayındır, Süper Lig'in 5. haftasında Göztepe'ye 2-1 mağlup olan Trabzonspor ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundular.

Burak Yılmaz Rodallega'dan 5 Gömlek Üstün Futbolcu!

SERDAR ALİ ÇELİKLER'İN TRABZONSPOR DEĞERLENDİRMESİ!

Trabzonspor'da Burak Yılmaz geri döndüğü andan itibaren takım bozuldu.Çünkü artık takım ona göre oynuyor.Bazı oyuncular mesela Adem Ljajić gibi oyuncular da aynı şekilde takımın karakterini değiştirir.Mesela Cristiano Ronaldo gidince Gareth Bale çıktı ve biz artık takım olduk dedi.Cristiano Ronaldo çok büyük oyuncu ama ayrılması geride takım oluşturdu.Burak Yılmaz olayı da bu şekilde kısaca Trabzonspor artık Burak Yılmaz'a göre oynuyor ve bu etkiliyor.Trabzonspor'da herkes topu Burak Yılmaz'a atıyor ama Burak bunu kesinlikle hakediyor her pozisyonda Burak Yılmaz var.Trabzonspor'un tek silahı Burak Yılmaz'a oynamak olunca rakip bunu durduruyor.Trabzonspor'da herkes topu Burak Yılmaz'a atıyor ve 60 metreden oyun kurmaya çalışıyorlar.Trabzonspor'un önceki oyunu topu paslar ile getirip içerde Rodallega'yı topla buluşturmak şeklindeydi.Özetle Trabzonspor'un oyun yapısı değişti.

TAYFUN BAYINDIR'IN TRABZONSPOR DEĞERLENDİRMESİ!

Rodallega ve Burak Yılmaz arasında tercih yapacak olsam kesinlikle Burak Yılmaz derim çünkü o en az 5 gömlek üstün bi futbolcu.Trabzonspor yönetimi ile Burak Yılmaz arasında olan sorunların derin dondurucuya kaldırığını düşünüyorum.Trabzon şehrinin de Burak Yılmaz ile ilgili düşüncelerini biraz kısıtladığını düşünüyorum.Trabzonspor taraftarı da düşüncelerini derin dondurucuya kaldırdı.Trabzonspor böyle evinde kaybetmeye devam ettiği sürece Trabzonspor taraftarının Burak Yılmaz ile ilgili düşünceleri ve eleştirileri ortaya çıkacaktır.Trabzonspor taraftarı hiç çekinmez o eleştiriler birdenbire çıkar.Trabzonspor'da ana sorunun Burak Yılmaz geldikten sonra yapının nasıl olacağı konusudur.Trabzonspor'da sezon başından beri forvet bölgesinde Rodallega oynadı ama artık Burak Yılmaz geldi.Benim aldığım haberlere göre Burak Yılmaz özellikle antremanlarda formu ile öne çıkıyor.Burak Yılmaz'ın takım oyununda sorunları olsa da oynamayı hakediyor.Trabzonspor takımında da sorunlar var.Trabzonspor'da bazı oyuncuların Burak Yılmaz geldikten sonra Rodallega'nın kenara alınması kararına bir reaksiyonu olduğu söyleniyor.

www.haberts.com


YORUM EKLE
YORUMLAR
Guven
Guven - 13 ay Önce

Burak yılmaz deplasmanda kesin ilk onbir oynar, hugo ikinci yarı oyuna göre girer nokta
KENDİ SAHAMIZDA ÇİFT FORFET OYNARLAR. Göztepe maçında olduğu gibi.

Kobra
Kobra - 13 ay Önce

Yazık rodellega iyi bir golcü asıl burak beş gömlek aşağıda

Zekeriya
Zekeriya - 13 ay Önce

Rodallega da Burak da tartisilmayacak kaliteli futbolcular. Ben Ünal hocaya onlari ayni anda oynatmayi hedefleyerek hazirlasin. Burak en önde rodallega bir adim arksinda. Biz cok gol atariz. Sosa biraz daha istekli oynasin onazinin yerine de kucka oynasin. Onazi iyi top kesiyor maca topu ssokamiyor cok yavas hareket ediyor, takimin hizini kesiyor.

Yorum
Yorum - 13 ay Önce

Neyi tartışıyorsunuz,Burak Yılmaz son 20 yılda Turkiye liginin Tanju Çolak'tan sonraki en büyük golcüsüdür,Burak sakat değilse ne Trabzonspor da ne de milli takımda onu kesebilecek bir oyuncu yoktur.

Mustafa Findik
Mustafa Findik - 13 ay Önce

Alin sizin olsun rodlega en azindan ondan daha onurludur Burak tam bir nankör Ofsait krali

SIRADAKİ HABER