Büyüka ve Çelikler'in Algı Operasyonuna Şükrü Kuleyin'in Yorumu

Trabzonspor camiasının etkili isimlerinden Şükrü Kuleyin, Çay TV'de dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Büyüka ve Çelikler'in Algı Operasyonuna Şükrü Kuleyin'in Yorumu

Gerek Türkiye’de oynanan karşılaşmalarda gerekse yurt dışında oynanan karşılaşmalarda Trabzonspor’u uzun yıllardır yalnız bırakmayarak aktif olarak rol alan camianın etkili isimlerinden Şükrü Kuleyin,  Çay TV’de yayınlanan Karadeniz’de Futbol programına konuk oldu.

Şükrü Kuleyin, “Benim öğrenebildiğim kadarıyla Trabzonspor yönetimi teknik heyetin istediği bütün futbolcuları alabiliyor. Ben burada şunu görüyorum, Abdullah Avcı ve ekibinin bu sene bir mazereti olmayacak bu sene. Bana göre bir iki kişi daha alınacak. Yönetim görevini yaptı. Bundan sonrasını götürecek olan teknik heyet. Ben bu sene Trabzonspor’un çok rahat şampiyon olmasını bekliyorum.” İfadelerini kullandı.

Şansal Büyüka ve Serdar Ali Çelikler ‘in sezon başlar başlamaz Trabzonspor üzerine başlattığı algı operasyonuna da tepki gösteren Şükrü Kuleyin,”Trabzonspor ne zaman güçlü olursa, Türkiye’de bir takım kalemşörler ortaya çıkıyorlar. Önce moral bozma taktikleri başlıyor. Abdullah Avcı’nın Beşiktaş’tan aldığı tazminatı konuşan Serdar Ali Çelikler neden Ersun Yanal’ın Trabzonspor’dan aldığı tazminatı konuşmuyor. Problemler olduğunu ortaya koymak Trabzonspor’un başlamadan önünü kesmek taktiği bunlar. Trabzonspor çok güçlü. Trabzonspor’u tanımıyor o arkadaşlar. Trabzonsporlular şunu istiyorlar ve bunu Türkiye’de anlamıyorlar. “Biz mutlaka ve mutlaka adaletle kazanmak istiyoruz. Kaybedersek de asaletimiz ile kaybetmek.” Geçen sezonu adaletsizlik ile kaybettik. Trabzonspor’un taraftarı küçüğünden büyüğüne haksız bir şekilde penaltı kazandığında rahatsız oluyoruz biz. Trabzonsporlular adalet arıyorlar. Bizim derdimiz bu.” Dedi.

Şükrü Kuleyin, ”Bu kadar haksızlıklara rağmen, bu kadar adaletsizliğe rağmen taraftarı halen daha büyüyen. Taraftarı olarak kulübüne sahip çıkan. Üniversite gençliği olsun, Trabzonlu gençler olsun, ben bayılıyorum onlara. Trabzonsporlu öyle bir gençlik geliyor ki, şimdi eğitimli de bir şekilde geliyor.”Trabzonspor bitti” diyorlar. Küllerinden yeniden doğuyoruz. 2022’de yeniden lideriz. Trabzonspor bugün küçük hesapları bir tarafa bırakacak, Trabzonspor bütünleşecek şuan kadronun arkasında duracak.” İfadelerini kullandı.

Trabzonspor'un forma renkleri ile alakalı olarak da konuşan Şükrü Kuleyin,"Ayrıca formamızda ki bordo hamsinin göz rengidir. Mavi ise Karadeniz’in mavisidir.. Trabzonspor'un forması budur işte." İfadelerini kullandı.

PROGRAMIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN;

Programın 1. bölümü;Programın 2. bölümü;

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2021, 12:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
TRABZONSPORLU MURAT
TRABZONSPORLU MURAT - 4 hafta Önce

Çok güzel bir duruş bu. Herkese örnek olacak sözler söylüyor. Yıpratarak koltuk peşinde koşanları gördükçe sizin gibi Trabzonsporluları izlemek büyük keyif veriyor.

TAYFUN ÇEBİ
TAYFUN ÇEBİ - 4 hafta Önce

Bir çok konuda tepki gösterdiğim Şükrü beyi bu sözlerinden dolayı kutluyorum. Umarım kazanan Trabzonspor olacak. ŞAMPİYONLUK 2010-2011'DEN SONRA HİÇ BU KADAR YAKIN OLMAMIŞTI

Selim Kuşçu
Selim Kuşçu - 4 hafta Önce

haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Sayın Kuleyin'i yıllardır takip eden biri olarak korkmadan cesurca sözlerini okuyorum. Hırsıza hırsız diyen sayın Şükrü Kuleyin'i kutlarım

Kemal Aksakal
Kemal Aksakal - 4 hafta Önce

Bir Giresunlu olarak gurur duydum. Ulusal anlamda sesimizin daha çok çıkması lazım

Mahmut ARSLAN
Mahmut ARSLAN - 4 hafta Önce

Tebrikler Şükrü bey. çok keyifli bir program oldu. Sizleri ekranlarda daha sık görmek isterim

Salim Çakır
Salim Çakır - 4 hafta Önce

Adamsın şükrü baba

Ahmet Bilgin
Ahmet Bilgin - 4 hafta Önce

bu program ne zaman yayınlanıyor? Canlı izleyip yorumlar ile katkı sağlamak isterim

RESSAM MEHMET ÇOLAK
RESSAM MEHMET ÇOLAK - 4 hafta Önce

GÜZEL VE KEYİFLİ BİR PROGRAMDI. TEŞEKKÜRLER. AVUKATIN SÖZLERİ DE ÇOK GÜZELDİ ONA NEDEN YAZILI OLARAK YER VERMEDİNİZ? HERKES VİDEO İZLEMİYOR


SIRADAKİ HABER