Çakır Bunu da Görmezden Geldi!

Sarı kartı olan İspanyol oyuncu, Hüseyin’e fiziksel müdahalede bulundu ama atılmadı.

Çakır Bunu da Görmezden Geldi!

Fenerbahçe 1-0 geriye düşmüş, 71. dakikada Sadık Çiftpınar ikinci sarı kartı görüp oyundan atılmıştı. Aradan 3 dakika geçtikten sonra uzun topla çıkan Fenerbahçe'de Soldado ile Hüseyin Türkmen topa birlikte yükseldi. İspanyol futbolcu, bu pozisyonda yerde kaldıktan sonra Hüseyin Türkmen'in üzerine yürüyüp fiziksel müdahalede bulundu. 30. dakikadan sarısı olan Soldado'ya bu pozisyonda kart çıkmazken, faulü yapan Türkmen sarı kartla cezalandırıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zekeriya
Zekeriya - 1 yıl Önce

Türkiyede istanbul takimlarina öyle kolay kolayina ikinci sari veremezler. Türkiyenin gercekten e iyi hakemlerinden biri olmasina ragmen hatali kararlari oldu. Saoldado ikici sari degil direkt kirmizi almasi gerekirdi o müdahalede sonra, adami resme itiyor. Hatirlatirim Sota sadece yere türkürdügü icin kirmizi yemisti. Bir de mac niye 5 dakika uzadi ve hatta uzatmada bikle uzadi.

Atmaca
Atmaca - 1 yıl Önce

Bunların olacağını biliyorduk zaten asıl olan bu işi kimselere bırakmadan halletmek. Futbolun adaleti yoktur ancak birilerinin bu adaletle mudalesi olmaması koşulu ile. Biz kendi işimizi gerektiği gibi yapıp sonuçları na bakmalıyız. Futbol son saniyesine kadar disiplin işi hiç bir anında gevşeme den yolumuza devam edeceğiz.

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 yıl Önce

Cüneyt ÇAKIR iyi bir hakem olabilir, lakin kötü bir insan. Glatasaray maçında Denayerin topu elle kestiğinde yaptığı el hareketi dün gibi hatırlıyorum. O anda elleriyle yaptığı hareket ve gözlerindeki ifadeyi hiç unutamam. Elle kesmeyi gördüm fakat siz Trabzonspor olduğunuz penaltıyı vermiyorum diyordu. Cüneyt ÇAKIR kesinlikle taraflı maç yönetiyor ve kötü bir insan. Dün akşam Soldadonun hareketinde kendisinden bekleneni yaptı, farklı bir şey yapmadı.

SIRADAKİ HABER