Caner Osmanpaşa'dan Trabzonsporlu Futbolcular Hakkında Şok Sözler

Trabzonspor’un 2-1 kazandığı Akhisar karşılaşması sonrası Trabzonlu futbolcu Caner Osmanpaşa Trabzonspor taraftarı ve Trabzonsporlu futbolcular hakkında sert ifadeler kullandı.

Caner Osmanpaşa'dan Trabzonsporlu Futbolcular Hakkında Şok Sözler

Süper Lig’in 25. Haftasında Trabzonspor sahasında ağırladığı Akhisarspor’u 2-1 yenerek 3 puanı hanesine yazdırdı. Karşılaşma sonrası iki takım oyuncuları arasında dostluk görüntüleri yaşanırken Akhisar’ın Trabzonlu oyuncusu Caner Osmanpaşa, Trabzonspor taraftarına ve Trabzonsporlu futbolculara ateş püskürdü. Trabzonspor taraftarı bunu hakkediyor diyen Caner, Trabzonsporlu futbolcular için “Şaklabanlık yapıyorlar” ifadelerini kullandı.

Caner Osmanpaşa “Buygün burada penaltıya çocuk yok diyor, bilmiyorum dediği penaltıyı gidip nasıl penaltı derler. Böyle bir takımın kaderiyle oynanır mı? Kaç haftadır aynısı, ikinci yarıdan beri 10 puanımızı yediler. Hakkımızı da helal etmiyoruz. O VAR’ın başında kim varsa, kim kararı verdiyse hakkımızı helal etmiyoruz. Trabzonspor taraftarı da bize yükleniyor. Ben Trabzonluyum, Orada Trabzonsporlu değil onlar. Ama adamlar biliyor işi. Tebrik ediyorum işi şaklabanlık yapıyorlar orada. Onlar hak ediyor ben hakkediyorlar ben haketmiyorum. Onlar Trabzonlu değil Trabzon’da ben yaşayacağım. İki gün sonra Trabzon’u durduracak onlar. Ama güzel yapıyorlar. Taraftara valla iyi yapıyorlar. “ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sülo ts
sülo ts - 2 yıl Önce

siz trabzonlu değilsiniz çünkü trabzonsporlu da değilsiniz.küçük şenol gibiler trabzonda çok .penaltı değil diyorsun illa dizi mi kırılacaktı . bence sen akhisara yerleş. her küme düşen trabzona yükleniyor. daha dün trabzon kümeye diye bağıranlar her yıl bir alt kümeye gidiyor.sizinde kaderiniz aynı parayı veren biz konuşan siz ne faydan oldu trabzona paranı almadankı oynadın.

tuncay şişman
tuncay şişman - 2 yıl Önce

öz evlattılar bunlar sizin eseriniz boyle serefsizlere bu formayı laik görürseniz bu top istoplamayi bilmeyen kazmaoglu kazmalar(futbol anlamında)penaltının ne olduğunu bilmeyen futbol fukaraları şerefsizliklerini deklere ederler

True Legend
True Legend - 2 yıl Önce

Ossssssmannn 10puancuğun gitmeseydi küme düşmeyecektiniz yani öylemi Ossssssmannn bak trabzonspordan giden siz kazmalar akhisarida yaktiniz Ossssssmannn

sülo ts
sülo ts - 2 yıl Önce

siz bizim yorumları okumuyormusunuz gale mi almıyorsunuz bu ne ciddiyetsizlk insanlarla dalgamı geçiyorsunuz

sülo ts
sülo ts - 2 yıl Önce

hişşşşşt uyuyormusunuz

SIRADAKİ HABER