CAS Kararı Sonrası Muharrem Usta'nın Flaş Sözleri

Muharrem Usta'dan CAS kararına flaş tepki.

CAS Kararı Sonrası Muharrem Usta'nın Flaş Sözleri

UEFA’nın 3 Haziran 2020 tarihinde Trabzonspo'a vermiş olduğu Avrupa kupalarından 1 yıl süreyle men kararı hakkında Muharrem Usta flaş bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Usta "bu durumdan benim bile haberim yok" şeklinde konuştu. 

Usta'nın açıklaması şu şekilde; 

Keşke size zamanında Twitter üzerinden bağış yaptığımda bağış makbuzunu keserek bilançoya koysaydınız.

Böylece UEFA’ya bilanço doğru sunulsaydı.

Genel kurulda oylayarak borç sildiren MUCİT her kimse lütfen kamuoyu bunları tanısın. Hem Usta bağış yaptı denilerek UEFA yanıltılıyor, hem de bağış yaptı denilen USTA İsviçre dönüşü alelacele mahkemeye veriliyor.

Sonra mı?

UEFA’ya Usta’yı mahkemeye verdik işte evrakları deniliyor.

UEFA nezdinde güvenilirlik kalır mı?

Bu ne yaman çelişkidir. İşte yaşanan bu süreç nedeniyle UEFA Trabzonspor’a cezayı veriyor.

İnanılır gibi değil.

UEFA‘nın ilk uyarısında niçin bağış için gelmediniz de cezadan sonra geldiniz.

Bu durum benden bile sakladı ta ki basından cezayı duyana kadar. Borsaya açık bir şirkette genel kurulda oylayarak borç silinir mi?

Bu yönlendirmeyi yapanlar ve kararı alanlar hiç mi ne yapıyoruz demediler.

Özetle...

Önce UEFA sonra CAS nezdinde yaşanan süreçler özel evrakta çelişkiler bağlamında güveni tamamen ortadan kaldırdı. Keşke bilançodan hukuksuz olarak borç silindiğini UEFA tespit ettiğinde ve düzeltin diye uyardığında haberimiz olsaydı.

Hep beraber ortak mücadele etseydik.

Onu bile yapmadınız.

Sır gibi saklayarak yanlış yollara yöneldiniz. Ben ayrılırken kulübe bırakmış olduğum sponsorluk sözleşmesi bile bu cezayı engellerdi ama o bile dikkate alınmadı.

Evet, bana tüm yapılanlara rağmen keşke TS için işbirliği yapabilseydik.

Beraber savaş verseydik de milyonlarca Euro gelir kaybı ile bu ceza gelmeseydi.

KEŞKE!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akledenakıl
Akledenakıl - 6 ay Önce

Sana oy verdim her namazda Allah tan af diliyorum bir günümü ayırdım.taa.istanbul.dan Trabzon a oy vermeye geldim Allah affetsin güya büyüklere sorduk verelim mi diye verin dediler. İnşAllah dua etmeye devam edeceğiz umulur ki affa uğrarız

Sulo ts
Sulo ts - 6 ay Önce

Beceriksizligin yetmezmis gibi birde hakli cikma ya ugrasiyorsun. Yapacagin sey trabzonspor un dogacak kayiplarini telafi etmendir

Akrep
Akrep - 6 ay Önce

ALLAH belanı versin.. Pe..... Nk

Murat boyacı
Murat boyacı - 6 ay Önce

Egerki böyle bir ıhanet varsa o yönetici ler ödemeli cezayi yeter artık

Murat boyacı
Murat boyacı - 6 ay Önce

Egerki böyle bir ıhanet varsa o yönetici ler ödemeli cezayi yeter artık

Bayram Yılmaz
Bayram Yılmaz - 6 ay Önce

Allah bizi şampiyon yapacak yöneticiler nasip etsin. Ne Ağaoğlu bu cimrilikle nede muharrem usta siz trabzonspora layık değilsiniz. Bunu bilin. Bırakın takımı Trabzon u taraftar bir dernek kursun taraftar derneği yönetsin. Daha başarılı olur.

Taraftar
Taraftar - 6 ay Önce

Sayın Muharrem Usta başkanlığınız zamanında tüm taraftar Edin Visca'yı transfer edin diye haykırdığında 5 milyon Eur o etmez diyerek yerine aldığınız yabancılar yüzünden kaçırılan şampiyonluklar için hiç vicdanınız sızlamıyor mu? Sosa & Visca ile şampiyonluklara yıllarca ambargo koyabilirdik. Hala başkanlığınızın takımımıza zararının yansımaları devam ediyor. O kadar zarara uğrattığınız takımı yeni yönetim toparlamaya çalışıyor. Ve siz hala hiç hatanız yok gibi konuşuyorsunuz...

Taraftar
Taraftar - 6 ay Önce

CAS kararı ile şampiyonlar liginden 1 yıl ceza alma kararının açıklanma zamanı ve sonradan yapılan itiraza da yapılan açıklamanın zamanlaması manidar değil mi? Bu kararın bizim federasyon, Başakşehir, Fenerbahçe, Beşiktaş ortaklığıyla aldırıldığı ile ilgili komplo teorisi atıyorum. Sergen Yalçın'ın Şampiyonlar ligini Trabzonspor hak ediyor açıklaması suç bastırması gibi... Önceden hazırlanan senaryoyu demek ki birileri biliyor. Sivas 3.olmasın diye BJK kasıtlı 3.yapıldı sanki... Trabzonspor'un Federasyona açtığı savaşın son yansıması Avrupa liglerinden men olarak döndü.

SIRADAKİ HABER