Celil Hekimoğlu'ndan Trabzonspor Başkanına Teşekkür

Hekimoğlu Trabzon başkanı Celil Hekimoğlu’ndan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’na teşekkür geldi.

TRABZONSPOR 03.06.2021, 17:22
Celil Hekimoğlu'ndan Trabzonspor Başkanına Teşekkür

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu bugün verdiği bir röportajda “Oyuncularımızı Hekimoğlu Trabzon’da değerlendireceğiz” ifadelerini kullanıp “Bu sezon genç oyuncuların kiralanması ve gelişimi için farklı bir yol izleyeceklerinin de altını çizen Başkan Ahmet Ağaoğlu, "Birinci önceliğimiz Hekimoğlu Trabzon kulübü olacak. Oyuncuları öncelikle orada değerlendirmeyi düşünüyoruz. Kentin takımı, bizim takımımız. Hem Trabzonspor için iyi bir imkan hem de oyuncuların gelişmesi açısından bu ilişkiyi çok önemsiyoruz. Gönül isterdi ki birinci lige çıkmış olsunlar çünkü oradaki deneyim ve tecrübe çok daha önemli. Ama o da olacaktır umarım" açıklamasını yapmıştı.

Ağaoğlu’nun bu sözleri üzerine Hekimoğlu Trabzon kulübünden açıklama geldi.

Açıklamada Celil Hekimoğlu’nun "Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun "Kiralık oyuncularda 1. önceliğimiz Hekimoğlu Trabzon FK olacaktır. Çünkü bizim takımımız" ifadeleri bizi mutlu etti. Bu nedenle Trabzonspor yönetimine teşekkür ederiz. Biz de her zaman Trabzonspor'un yanındayız" ifadelerine yer verildi.

Celil Hekimoğlu ayrıca yaptığı paylaşımda ise “Uzun zamandır arzu ettiğim genç ve dinamik oyuncuları tecrübeli oyuncularla kaynaştırıp güçlü bir takım kurmak için abimiz Trabzonsporla çok iyi diyaloglar içindeyiz. Emeği geçen herkese teşekkürler. Artık sıra bu kadroyu oynatacak, gençlere inanan bir teknik kadroda .” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Türker 1 yıl önce
Süperligde ve pttliginde olabildiğince Trabzon takımı olmalı
Gençağa 1 yıl önce
Futbol devasa bir sektör ve bu sektörün ekmeğini niye başkaları yesin? Profesyonel liglerde en az 30 Trabzon takımımız olmalı. Hem şehrin ekonomisine de katkısı olur