CHP'li Vekilden Komik Çıkış!

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Çakıröz, 850 milyon TL borcu olan Trabzonspor’a kolaylık sağlandığını iddia ederek gülünç duruma düştü.  

CHP'li Vekilden Komik Çıkış!

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Çakıröz, 850 milyon TL borcu olan Trabzonspor’a kolaylık sağlandığını iddia ederek gülünç duruma düştü.  

Açıklamalarda bulunan gündemden bir haber olan Çakırözer "Benim rahatsız olduğum bir konu var. Trabzonspor’a sağlanan kolaylıklar var. Fenerbahçe Başkanı çıkıp tek tek Trabzonspor’a yapılan yardımları açıklıyor.

Trabzonspor bir şehir takımıdır. Tıpkı Eskişehirspor, Bursaspor, Kocaelispor gibi.Tıpkı Eskişehirspor, Bursaspor, Kocaelispor gibi. Bu takımlar taraftarları ile ön plana çıkan camialardır. Ama Trabzonspor’a kolaylık sağlayıp diğer kulüpleri görmezden gelmek olmaz.

Bu takımlar taraftarları ile ön plana çıkan camialardır. Ama Trabzonspor’a kolaylık sağlayıp diğer kulüpleri görmezden gelmek olmaz. Görevi çiftçilere hizmet etmek olan Ziraat Bankasının asıl görevi sadece Trabzonspor’a sınırsız kaynak sağlamak değildir. Trabzonspor’a bu kadar kolaylık nasıl sağlanıyorsa, Eskişehirspor ve diğer takımlara da o kolaylıklar sağlanmalıdır. Niyet halis olunca, akıbet de halis olur. Ülkemizde futbol artık sadece sahada oynanan bir spor dalından çıktı, bir yaşam biçimine döndü.

İnsanların bu sevdalarının devamlarının sağlanabilmesi adına bir takım çalışmalar yapılabilir. En azından bir kulübün gelirlerinin yüzde yüzünü temlikle el konulmamalı. Kulüplerin yaşayabilmesi adına bu tek bir toplantı ile 5 dakikada çözülecek bir mesele." ifadelerini kullandı. Trabzonspor Kulübü bilindiği üzere ciddi bir faiz yükünün de altına girerek borçlarını yapılandırmış bu durum başta Fenerbahçe olmak üzere bazı çevrelerce siyaset malzemesi yapılmış ve polemik konusu üretilmeye çalışılmıştı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 8 ay Önce

gsnin vergi borçları silindiğinde niye konuşmadı bu adam

Metin kby
Metin kby - 8 ay Önce

Eskişehir şikebahçenin milletvekiline kemik atsınlarda yesin yavşak

Etcan azakli
Etcan azakli - 8 ay Önce

Senin borcun 4 milyarda devlet ne yapacak.sponsor buluyor oyuncu satıyordu bu sene en az 70 milyon euro diyor yönetim sizse Ali koç un peşinden gidiyorsunuz üzücü ve düşündürücü bu devlet neden 36 yıldır Trabzonspor u şampiyon yapmadı acaba bukadar koruyorsa

AKREP
AKREP - 8 ay Önce

Tipik cehaşpeli

gökhan acar
gökhan acar - 8 ay Önce

sayın vekil dedikodulara uymak veya bir parçası olmak yerine tarafsız olmayı denemelidir. varsa ispatı Mecliste dile getirsin hepsi konuşulsun bizde öğrenelim. Ama konu eskişehir şpor olunca 2010-2011 deki üstünnn gayretlerini unutmadık !? herkes hak ettiğini yaşar.

zekeriya
zekeriya - 8 ay Önce

Cahil olmak böyle bir sey. Bilmiyorsan konusma yada ilk olarak bilgi al. Sen fb lilere inanarak beyanat yaparsan cok daha rezil olursun.

Orhan FİRİDİNOĞLU
Orhan FİRİDİNOĞLU - 8 ay Önce

MİLLETİN Vekili misin ANGUS mu

4161marko paşa
4161marko paşa - 8 ay Önce

Halk tv chp olur olmaz adamlara program yaptırıp hem halk tv yi hem chp yi bitiriyor Eskişehir chp mv UTKU


SIRADAKİ HABER