Çimşir'in Yardımcıları Belli Oluyor

Karadeniz temsilcisinde teknik direktörlük görevine getirilen Hüseyin Çimşir'in ekibi de şekil alıyor. Muzaffer Bilazer, Metin Aktaş'ın yanı sıra bordo-mavililerin eski oyuncularından Mehmet Yılmaz'ın da bu yardımcı kadrosuna girebileceği belirtildi.

Çimşir'in Yardımcıları Belli Oluyor

Karadeniz temsilcisinde teknik direktörlük görevine getirilen Hüseyin Çimşir'in ekibi de şekil alıyor. Muzaffer Bilazer, Metin Aktaş'ın yanı sıra bordo-mavililerin eski oyuncularından Mehmet Yılmaz'ın da bu yardımcı kadrosuna girebileceği belirtildi. Bu arada taraftarın gönlünde de Jose Bosingwa var. Bordo-mavili yönetim, Hüseyin Çimşir ile görüştükten sonra Portekizli eski yıldız için kararını verecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cem sayıl
cem sayıl - 7 ay Önce

Jose Bosingwa Trabzonspora futbolcu olarak ne verdi, kariyeri neydi....? Bırakın şu yabancıların tapon topçularını. SAĞBEK TOP OYNAYAN PORTEKİZLİ bundan daha çok katkı yaptı.Nedir bu yabancı hayranlığı ve hastalığı.Hüseyin CİMŞİR için kılıçlar çekildi , bekliyen vampirlere engel olun.Basın bindiği dalı kesmesin .Bir tane TS var. Aklınızı başınıza alın.

True Legend
True Legend - 7 ay Önce

Fenerbahçe maçinin 2mac ardindan göndereceğiniz iseyine boşuna yardimcisi aliyorsunuz

SIRADAKİ HABER